REKLAMA

V sobotu 3. februára o 22.40 hod. na Žilinskej ulici v Piešťanoch nabúral vodič osobného auta do stĺpu elektrického vedenia. Na mieste zasahovali všetky zložky integrovaného záchranného systému Hidden Figures. Pre poškodenie stĺpu boli privolaní aj elektrikári. Mladý vodič z Krakovian si poriadne zavaril, a to hneď z viacerých dôvodov.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

„Policajti na mieste nehody zistili, že 21-ročný vodič z obce Krakovany išiel po Jánošíkovej ulici a pri cúvaní narazil do zaparkovaného auta Škoda Felícia ezphoto3 vp 다운로드. Po náraze pokračoval v jazde ďalej až na Žilinskú ulicu, kde nezvládol riadenie, zišiel z cesty na pravý chodník. S autom narazil do fasády rodinného domu a vzápätí aj do stĺpu elektrického vedenia,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová aac 코덱.

Po náraze do stĺpu skončila Škoda Octavia uprostred cesty. „V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu jednej osoby 디알도스 다운로드. Zranenú osobu hasiči vyslobodili pomocou vyslobodzovacieho zariadenia a odovzdali ju do starostlivosti posádke záchrannej zdravotnej služby,“ uviedla pre pnky.sk krajská hovorkyňa hasičov Júlia Kedrová ldplayer. Ťažko zraneného Krakovanca previezla sanitka do trnavskej nemocnice.

Podľa svedka bol vodič zjavne pod vplyvom alkoholu a opakovane napádal zasahujúcich záchranárov a hasičov. „Vzhľadom na rozsah zranení nebolo možné s mužom vykonať orientačnú dychovú skúšku na alkohol 피닉스 다운로드. Za účelom zistenia alkoholu a aj iných návykových látok mu bola v nemocnici odobratá krv. Výsledky zatiaľ polícia nemá k dispozícii,“ doplnila Linkešová 마이크로소프트 공식 다운로드. Policajti vodičovi na mieste zadržali vodičský preukaz.

„Piešťanskí hasiči vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia a uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorpčnou látkou qlab 다운로드. Po zdokumentovaní nehody políciou boli vozidlo a uniknuté prevádzkové kvapaliny odstránené z vozovky,“ informovala Kedrová. Dopravu v mieste nehody riadila polícia 오늘은 가지마 다운로드.

Ručička na tachometri sa po čelnom náraze zastavila na čísle 90, napriek tomu, že v obci je stanovená maximálna povolená rýchlosť na 50 km/h 국민은행 로고 다운로드. „Polícia v súvislosti s nehodou preveruje vodiča aj z neoprávneného užívania cudzieho motorového vozidla. Auto, na ktorom spôsobil nehodu, nebolo jeho. Vozidlo si mal pravdepodobne zobrať bez súhlasu majiteľa potom, čo našiel kľúče v aute,” doplnila Linkešová. Spôsobená škoda bola odhadnutá na približne 3 500 eur.

-red, foto: SOS odťahová služba Piešťany, KR HaZZ Trnava-

REKLAMA