Úvod Koktail Dá sa žiť bez odpadu? Odpoveď poskytne prednáška

Dá sa žiť bez odpadu? Odpoveď poskytne prednáška

REKLAMA

Kaviareň PaLuS bude v utorok 6. februára o 18.00 hodine dejiskom prednášky s názvom „Dá sa žiť bez odpadu?“, ktoré ponúkne nový pohľad na každodennú produkciu odpadov 유니클로 화면보호기 다운로드. Petra Slezáková z blogu Zero Waste Slovakia návštevníkom porozpráva o tom, ako žiť bez odpadu v modernom pulzujúcom veľkomeste. Každý Slovák vyprodukuje priemerne 348 kilogramov odpadu ročne a z tohto obrovského množstva sa zrecykluje iba necelá štvrtina Nero BurningRom 7 download. Ostatok končí na skládkach, ktorých veľkosť neustále rastie. Podujatie ponúkne informácie tým, ktorí sa zaujímajú o environmentálne témy a nie je im ľahostajné životné prostredie Sudden Strike 2.

„Prakticky všetko, čo nakúpime je zabalené. A to aj veci, ktoré by naozaj nemuseli byť. Zvažujme preto pri nákupe aj obal výrobku a uprednostnime minimálny alebo žiadny obal, sklenený či papierový obal pred plastovým a plastový recyklovateľný obal pred obalom z kombinovaných materiálov (a tým pádom nerecyklovateľný) 새벽 기도 음악 다운로드. V niektorých obchodoch a na trhoch už predávajú aj potraviny bez obalov – jednoducho si prinesiete vlastnú nádobu či vrecúško a navážite si presne toľko koľko potrebujete previous version of TeamViewer. Zatiaľ sú v ponuke hlavne strukoviny, oriešky, semiačka a sušené ovocie,“ uvádza Petra Slezáčková na webovej stránke zerowasteslovakia.sk hbase.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Kaviareň PaLuS sa nachádza na Nitrianskej ulici 19, medzi ďalšími drevenými domčekami v uličke oproti Auparku. Prednáška bude nielen klásť otázky o tom, či sa dá produkovať menej odpadov, žiť šetrne k životnému prostrediu a neprodukovať (skoro) žiaden odpad 노을 꿈 다운로드. Návštevníci sa môžu dozvedieť konkrétne tipy a triky ako radikálne znížiť množstvo odpadu vo svojej domácnosti a zároveň tak pomôcť svojej peňaženke 인스톨 쉴드 다운로드. Vstupné na podujatie je 3 eurá a kvôli obmedzenému počtu miest je nutné nahlásiť účasť na mailovej adrese dobroteka@dobroteka.sk alebo na telefónnom čísle 0950 446 606 Tigan download.

-red/Zdroj: Piešťanské informačné centrum/Foto: Zero Waste Slovakia-

REKLAMA