Úvod Aktuality Voľby do VÚC Trnava: V prieskume vedie Mikuš, Viskupič stráca desať percent,...

Voľby do VÚC Trnava: V prieskume vedie Mikuš, Viskupič stráca desať percent, ale má ešte šancu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V uplynulom týždni zverejnila agentúra AKO volebné prieskumy pred župnými voľbami, ktoré robila exkluzívne pre televíziu TA3. V trnavskom kraji by podľa nich bol zvolený doterajší župan Tibor Mikuš, ktorého by volilo viac ako 40 percent občanov Go free download. Na druhom mieste skončil s 30,5 percenta Jozef Viskupič. Podľa agentúry je v kraji až tretina voličov prístupná k zmene svojho favorita. To dáva v závere kampane priestor najmä Viskupičovi, aby sa dotiahol na svojho súpera 디시클리너 다운로드.

V prieskume medzi rozhodnutými voličmi získal 12,1 percenta József Berényi, 10,1 percenta Konrád Rigó a 6,5 percenta Jaroslav Cehlárik Tupe.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Agentúra zverejnila aj preferencie obyvateľov kraja medzi stranami. Vedie tu Smer s 23,6 percenta, pred SaS (17,8 percenta), OĽaNO (12,8 percenta) a Mostom-Híd (12,8 percenta) 에쒸비 전권 다운로드. Tesne pod desiatimi percentami sú hnutie Sme rodina, Kotleba má 9,3 percenta.

Aktuálneho  župana Tibora Mikuša, ktorý kandiduje ako nezávislý, podporuje Smer, SNS i komunisti Download Blue Manto. Poslanca NRSR za OĽaNO  Jozefa Viskupiča podporuje pravicová koalícia 

Pravicová koalícia OĽaNO, SaS, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, stojí za  Jozefom Viskupičom 쇼미더머니4 거북선 다운로드. SMK podporuje svojho kandidáta  Józsefa Berényiho a Most-Híd Konráda Rigó.

-red- Zdroj: AKO, TA3 Grafy: Screenshot TA3

REKLAMA