Úvod Aktuality Charitatívny aukčný salón pomôže šiestim rodinám sumou 18 850 Eur

Charitatívny aukčný salón pomôže šiestim rodinám sumou 18 850 Eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V poradí už 7. ročník Charitatívneho aukčného salóna sa uskutočnil vo štvrtok 19. októbra v priestoroch Kursalonu, organizovala ho už tradične Asociácia pomoci postihnutým – APPA 가톨릭성가 악보 다운로드. Počas večera sa dražilo 51 diel od popredných slovenských výtvarníkov, ktorí ich každoročne venujú do aukcie bezplatne. Výsledná vydražená suma 18 850 Eur bude rovnakým dielom rozdelená medzi tri deti a troch dospelých s telesným postihnutím 파스포투트 다운로드. Financie rodiny využijú na kúpu kvalitného vozíka, úhradu rehabilitácií, špeciálnych rehabilitačných pomôcok, či kúpeľnej liečby. K úspechu podujatia prispieva aj dlhoročná odborná podpora Niny Gažovičovej z aukčného domu SOGA, ktorá aukciu viedla a sponzorská pomoc mnohých partnerov 세이부축구 다운로드.

Atmosféra večera sa niesla v duchu motta “Urobme niekomu krajší deň” 카카오 게임 다운로드. Mnohým ho určite urobila krajším aj populárna Ema Drobná – hudobný hosť večera a patrónka tohto charitatívneho podujatia, moderátorka Soňa Müllerová 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Krajší deň mali rozhodne podporení členovia Klubu APPA a ich rodiny, ale aj hostia, ktorí si odnášali domov vydražené diela a pocit, že prispeli na dobrú vec 아이언맨3 자막 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Viac informácií:
Asociácia pomoci postihnutým – APPA už od roku 2009 pomáha deťom aj dospelým s telesným postihnutím ebsi 동영상 다운로드. Od začiatku tohto roka občianske združenie významne rozšírilo spektrum pomoci z podpory rehabilitačných pobytov na takmer všetko, čo telesne postihnutý a jeho rodina potrebuje k zlepšeniu a skvalitneniu života (vozíky, bezbariérové riešenia bývania, kúpu a prestavbu automobilov, špeciálne operácie, rehabilitačné pomôcky…)

Klub APPA momentálne združuje takmer 380 rodín s telesne postihnutými deťmi a dospelými a okrem charitatívnej aukcie organizuje velké množstvo ďalších aktivít v prospech ľudí s telesným postihnutím. Od roku 2009 doteraz APPA pomohla sumou viac ako 4,5 milióna Eur 초청장 서식 다운로드. Viac info na: www.appa.sk

Charitatívny aukčný salón sa po prvýkrát konal v roku 2010 a v súčasnosti patrí k najvýznamnejším charitatívnym podujatiam Asociácie pomoci postihnutým 종말의 세라프 자막 다운로드. V tomto ročníku ho svojimi dielami podporili títo významní slovenskí autori alebo ich rodiny: Andrej a Martin Augustínovci, Robert Bielik, Erik Binder, Daniel Brunovský, Ivan Csudai, Michal Czinege, Andrej Dúbravský, Matej Fabian, Lucia Fabová, Viktor Frešo, Kveta Fulierová, Veronika Gabčová, Vladimír Gažovič, Jan Gemrot, Fero Guldan, Bibiana Hallová, Vincent Hložník, Bohdan Hostiňák, Svetozár Ilavský, Katarína Janečková, Jozef Jankovič, Peter Kl’účik, Patrícia Koyšová, Marek Kvetán, Petr Nikl, Marek Ormandík, Ildikó Pálová, Milan Paštéka, Adam Šakový, Martin Ševčovič, Rudolf Sikora, Erik Šille, Norbert Šmondrk, Ľuba Suchalová-Harichová, Lucia Tallová, Laco Teren, Barbora Tobolová, Rasťo Trizma, Ján Vasilko 가십걸 시즌1 다운로드.

-TS Charitatívny aukčný salón-

REKLAMA