Connect with us

Aktuality

Vlámanie do áut zaznamenala kamera

Published

on

Reklama
Reklama

Po páchateľovi pátra polícia a vyzýva ľudí, aby v autách nenechávali veci, ktoré môžu prilákať zlodejov. Krádeže sa stali v noci na pondelok v novej štvrti rodinných domov za Bodonou.

vlamanie do auta 2

„Polícia pátra po mužovi, ktorý sa v noci z nedele na pondelok vlámal do dvoch áut v meste Piešťany. Pri jednej z krádeží na Ulici Strečnianskej ho zachytil pri čine kamerový systém,“ informovala policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Muž  najprv vizuálne skontroloval interiér auta, potom rozbil okno a vybral športovú a osobnú tašku. Majiteľovi spôsobil škodu za 300 eur.

Reklama

Podobný priebeh mala aj krádež pred rodinným domom na Tematínskej ulici. Zo striebornej Škody Superb ukradol značkový MP3 prehrávač spolu s osobnými vecami. Okrem toho poškodil radiacu páku na aute. V tomto prípade je škoda 500 eur.

Kriminalisti začali trestné stíhanie pre prečin krádeže. „Doposiaľ získavanými informáciami sa nepodarilo stotožniť osobu na kamerovom zázname. Polícia sa preto obracia na občanov. Ak ste muža zazreli, alebo ste ho spoznali na kamerovom zázname, akékoľvek informácie o ňom oznámte na čísle 158,“ uviedla hovorkyňa a dodala: „Polícia upozorňuje občanov, aby sa zbytočne nevystavovali riziku a nenechávali si v aute najmä osobné veci, doklady alebo predmety, ktoré môžu prilákať zlodeja.“

vlamanie do auta

Zdroj: KR PZ Trnava

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

Populárne články