Úvod Aktuality Vlamači ukradli z domu alkohol a poškodili mreže na oknách

Vlamači ukradli z domu alkohol a poškodili mreže na oknách

REKLAMA

Dvoch lupičov, ktorí sa minulý týždeň vlámali do rodinného domu v Smoleniciach, odkiaľ ukradli podľa policajtov zatiaľ nezistené množstvo alkoholu, zachytila bezpečnostná kamera 윈도우 업데이트 다운로드. Do domu sa dostali pivničným okienkom, v ďalšej časti domu poškodili okenné mreže, ktoré ich zrejme zastavili. Polícia žiada verejnosť o pomoc pri ich identifikácii. 

Smolenice5

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

 

„Polícia vyšetruje prečin porušovania domovej slobody, ktorého sa dopustili neznámi páchatelia,“ uvádza v tlačovej správe hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Martina Kredatusová 트릭아트 던전 다운로드. „V časovom rozpätí od 20. 00 h 6. apríla do 17.30 h 7. apríla vošli cez oplotenie dvaja muži na pozemok rodinného domu v Smoleniciach (okr 한영번역기 다운로드. Trnava). Cez pivničné okno sa dostali do domu, odkiaľ odcudzili zatiaľ neznáme množstvo alkoholu.“

 

V prednej časti domu potom podľa polície poškodili na troch oknách kovové mreže 낭만에 대하여 다운로드. „Mužov pri pohybe v dome zachytila kamera. Polícia o pomoc pri ich stotožnení žiada verejnosť. Ak by ste mužov na záberoch spoznali, kontaktujte linku 158,“ vyzýva hovorkyňa genius education textbooks.

smolenice2smolenicasmolenice4

KRPZ

REKLAMA