Úvod Aktuality Piešťanské pivo bodovalo v Bratislave, ochutnávačom chutil najmä ŽiWell Vandal

Piešťanské pivo bodovalo v Bratislave, ochutnávačom chutil najmä ŽiWell Vandal

V Starej tržnici v Bratislave sa od stredy 13. apríla do dnešného piatku 15. apríla koná v poradí tretí Salón Piva, ktorý sa snaží prezentovať výnimočnosť malých pivovarov Eternal Sunshine. Medzi takmer 90-timi pivovarmi sa na podujatí, ktoré navštívili tisíce účastníkov, predstavil aj Piešťanský pivovar. Medzi ochutnávačmi piva zabodovala ŽiWell Červená veža, ale najmä Vandal, ktorý sa rýchlo vypredal 페르디난드 한글 자막 다운로드. Ak máte náhodou dnes cestu do hlavného mesta na Salóne Piva sa môžete zastaviť do 23:00 a ochutnať najrôznejšie druhy piva a rôznych špecialít 조이풀 노이즈 다운로드.

13020559_10207722558695952_1451228936_n

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba

„Organizátori tohto podujatia nás poznali z iných akcií, a keďže sa im náš pivovar zapáčil, rozhodli sa, že nás pozvú aj na Salón Piva Download Chrome for xp. Na naše veľké prekvapenie v konkurencii takmer tristo rôznych druhov piva máme naozaj výborné ohlasy. Nemám teraz na mysli len nejak bežné pochlebovanie, ale v tejto obrovskej konkurencii sa k nám ľudia často vracajú a dávajú si naše pivo aj niekoľkokrát za večer Feed & Grouse Download. Tešíme sa z toho, že si nevyberú nejaké veľké a známe dánske či české značky, ale práve náš malý Piešťanský pivovar. Kvôli veľkému počtu návštevníkov festivalu sme nemali príliš čas venovať sa ochutnávaniu ostatných pív, ale z toho čo sme skúsili sa mi asi najviac páčil pivovar Karpat,“ povedal o účasti na Salóne Piva Peter Demko z Piešťanského pivovaru 가톨릭성가 악보 다운로드.

13022229_10207722558415945_749782631_n

Cieľom festivalu Salón Piva je prezentovať tradične varené pivo ako nápoj, ktorý má svoj príbeh, svoju hodnotu a výnimočnosť vo všetkých jeho podobách a poukázať na jeho špecifiká a jednotlivé druhy či už pri jeho výrobe, ale aj pri jeho pití 파스포투트 다운로드. Organizátori chcú naučiť návštevníkov výstavy porozumieť spôsobu podávania a konzumácie piva, jeho kombináciách s rôznymi druhmi jedál a povýšiť hodnotu piva na úroveň, akú si zaslúži a aby ho konzumenti začali vnímať ako nápoj vhodný k rôznym príležitostiam 세이부축구 다운로드.

DSC_1753_resize

-lt/Foto: Šimon Horna, Piešťanský pivovar-

REKLAMA