Connect with us

Aktuality

Vianočný kamión zavíta do Piešťan túto sobotu. Cez Rázusovu popoludní neprejdete

Vianočný kamión Coca-Cola v sobotu 3. decembra zavíta Piešťan. Coca cola „turné“ sa chystá až v 20-tich mestách Slovenska, smerujúc zo západu na východ. Program začína v každom meste o 16.00 a končí o 18.00 hod.

Published

on

Reklama
Reklama

Počas príchodu vianočného kamiónu, ktorý je ozdobený svetielkami a vianočnými ozdobami, očakávajte okrem vianočnej muziky aj pohostenie, zábavu a samozrejme aj originálneho Santa Clausa v typickom kostýme so všetkým čo k tomu patrí.

Návštevou vianočného kamiónu a kúpou darčekového predmetu alebo občerstvenia z foodtrucku podľa oficiálnej webovej stránky prispejú ľudia na dobrú vec. Výťažok poputuje na účet Slovenského Červeného kríža. Coca-Cola tento rok podporí projekt Help Trans, ktorým Červený kríž pomáha imobilným klientom.

Vianočný kamión prinesie do mesta okrem zábavy aj obmedzenia dopravy

Z dôvodu konania podujatia „Vianočný kamión Coca-Cola“ bude dňa 3.12.2022 uzávierka Rázusovej ulice od okružnej križovatky Rázusova ul. -Teplická ul. po križovatku Rázusova ul. – Kukučínova ul..

Počas konania podujatia od 13.00 do 19.00 hod. bude ulica Rázusova v celej dĺžke uzatvorená pre dopravu. Uzávierka bude regulovaná na predmetnom mieste Mestskou políciou mesta Piešťany.

Reklama

Počas celkovej uzávierky bude umožnený vjazd a výjazd dopravnej obsluhy. V čase od 13.00 do 16.00 hod. bude umožnený prejazd autobusov mestskej autobusovej dopravy. Od 16.00 do 19.30 hod. bude zrušená zastávka Kolonáda a Námestie 1. mája. Obchádzkové trasy v danom čase budú pre linky č. 8, 14 cez Teplickú ul. a Radlinského ulicu.

TS Mesto Piešťany

Populárne články