Connect with us

Aktuality

Viac zelene do Piešťan môže priniesť odovzdávanie mobilov

Published

on

Reklama

Environmentálny projekt spoločnosti Orange má príspieť k ochrane životného prostredia a priniesť do slovenských miest viac zelene. Zákazníci Orangeu sa môžu do súťaže zapojiť do konca júna aktiváciou elektronickej faktúry alebo odovzdaním použitých telefónov. Šesť miest, ktorých obyvatelia sa ukážu ako najviac ekologicky uvedomelí, získa finančný príspevok v hodnote 3300 eur na výsadbu zelene v tej miestnej časti alebo lokalite, ktorá trpí jej nedostatkom.

[singlepic id=28767 w=320 h=240 float=right]Za každú aktivovanú elektronickú faktúru alebo odovzdaný mobil získa konkrétne mesto jeden bod. Vyhráva mesto, pre ktoré získajú jeho obyvatelia najviac bodov. Zvíťaziť a získať 3 300 eur na výsadbu zelene môžu tri mestá s počtom obyvateľov nad 15-tisíc a tri mestá alebo obce do 15 tisíc obyvateľov.

Reklama

„Prvý ročník projektu Zeleň pre mesto sa stretol s veľkým záujmom. Tento rok v ňom chceme pokračovať, opäť upriamiť pozornosť našich zákazníkov na šetrnejšie správanie sa voči životnému prostrediu a podnietiť ich k ekologickým aktivitám. Zároveň im ponúkame možnosť zabojovať o viac zelene vo svojom okolí,“ povedala o projekte Andrea Cocherová, riaditeľka úseku komunikácie a značky spoločnosti Orange Slovensko.

Jedným z najjednoduchších spôsobov ako sa môžu zákazníci Orangeu do súťaže zapojiť a prispieť tak k ochrane životného prostredia, je aktivácia elektronickej faktúry. „Elektronická faktúra prináša okrem komfortu aj výrazne zníženie spotreby papiera, ktorý v prípade faktúr vôbec nie je nevyhnutný,“ dopĺňa Andrea Cocherová. Aktivácia elektronickej faktúry, ktorou sa zákazník súčasne zapojí do súťaže Zeleň pre mesto, je možná priamo na predajnom mieste Orangeu, odoslaním SMS správy v tvare A na krátke číslo 962, zavolaním na Zákaznícku linku 905 alebo návštevou internetovej stránky www.orange.sk/efaktura.

Reklama

V období trvania súťaže majú taktiež príležitosť odovzdať na predajnom mieste Orangeu vo svojom meste svoj starý mobilný telefón. V ktorejkoľvek predajni môžu nechať svoj starý telefón pri kúpe nového modelu, alebo môžu jednoducho priniesť svoj starý mobilný telefón či jeho príslušenstvo, ktorého sa chcú ekologicky zbaviť.

Text: ts/red

Populárne články