Connect with us

Aktuality

Verejné korčuľovanie už beží. Havrani chýbajúce prostriedky zháňajú aj cez zbierku

Už viac ako týždeň funguje mobilná ľadová plocha pri Ekoparku medzi Piešťanmi a Drahovcami, ktorú zrealizoval mládežnícky klub HK Havrani najmä pre svojich najmenších členov, ale k dispozícii je aj na verejné korčuľovanie a pre partičky hokejistov.  Klub prevádzku zabezpečuje na svoje vlastné náklady za pomoci sponzorov a z prostriedkov z prenájmu ľadu. Časť financií sa klub snaží získať aj cez podporu z radov širokej verejnosti. Darí sa mu v tom dobre. Za 5 dní sa už blížia k cieľovej sume.

Published

on

Reklama
Reklama

 

„Milí rodičia a naši verní fanúšikovia. Ako určite viete, máme za sebou náročné obdobie. Nielen my ako klub, ale aj naše mladé hokejové nádeje a taktiež vy rodičia. Posledný rok sme boli bez ľadu, bez ktorého sa hokej hrať nedá. Preto sme sa rozhodli, že je čas na zmenu. S pomocou dobrovoľníkov, sa nám v uplynulých týždňoch podarilo postaviť novú ľadovú plochu pre našich havranov. Odteraz tak nebudú musieť na tréningy dochádzať, či trénovať na suchu.  K tomu, aby sme na novom klzisku mohli fungovať, však potrebujeme vašu podporu. Postavenie klziska nás stálo veľa výdavkov, a taktiež nemálo peňazí nás bude stáť prevádzkovanie ľadovej plochy, aby sme mohli pokryť náklady na energie, je potrebné vyzbierať 2000€. Každý cent sa ráta, a preto aj príspevok čo i len 1€ nám pomôže,“ žiadali pred piatimi dňami predstavitelia mládežníckeho klubu na svoje stránke na sociálnej sieti.
Dnes už majú vyzbieraných viac ako 1600 eur a blížia sa k cieľovej sume. Rodičia a fanúšikovia prejavili svoju štedrosť. Ak sa chcete pridať, môžete tak urobiť cez  https://www.donio.sk/pomozme-havranom.
Klub získava prostriedky na zabezpečenie plochy a prevádzku aj prostredníctvom prenájmu ľadu „partičkám“. Hodina ľadu stojí 120 eur a je potrebné si ju rezervovať online vopred. Záujemcovia si môžu prenajať reklamnú plochu na mantineloch, čím tiež podporia prevádzku ľadovej plochy.

Verejné korčuľovanie každý deň

Počas pracovného týždňa i cez víkendy sú vyhradené tiež hodiny pre verejné korčuľovanie. Pondelok až piatok je to od 12:00 do 15:00 h. V sobotu od 12:00 do 13:30 h  a následne od 14:00 h do 15:00 h. V nedeľu od 14:00 do 15:00 h.

Vstup pre verejnosť stojí 5 eur na hodinu. V cene lístka na verejné korčuľovanie je zahrnutý vstup do areálu Eko Park zdarma.

Reklama

-red- Foto: HK Havrani / Eko Park🙏

Populárne články