Úvod Aktuality Vďaka Vianočnej súťaži budú môcť rehabilitovať v Axis-e

Vďaka Vianočnej súťaži budú môcť rehabilitovať v Axis-e

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Neurorehabilitačné centrum AXIS, ktoré sa špecializuje na deti a dospelých s pohybovými problémami usporiadalo Vianočnú súťaž. Zúčastniť sa jej mohol ktokoľvek na facebookovej stránke Axis, pričom skoro 2000 z nich dostalo možnosť obdarovať tých, ktorých zdravotný stav si vyžaduje pohybovú a rečovú rehabilitáciu s individuálnym prístupom 아크로벳 다운로드.

Napriek tomu, že pravidlá súťaže boli jednoduché, výhry sú pozoruhodné full hd videos. Svojim novým majiteľom sa dostali prostredníctvom losovania dňa 15.12.2020. Slávnostného vyhlásenia výsledkov sa zúčastnili: konateľ spoločnosti Axis PhDr inside out movies. Roman Bas, garantka odborných terapií PaedDr. Adelaida Fábianová, hlavná sestra Bc. Lenka Romančíková, medicínsky riaditeľ MD. Dmitri Kolesnikov a  riaditeľ detského domova v Piešťanoch Ing 아두이노 온 스크래치 다운로드. Pavol Vatrt. Na správnosť losovania dohliadala pani advokátka Mgr. Magdaléna Šedová, zapisovateľkou bola PaedDr. Zuzana Šmachová.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Veríme, že výhra v podobe 2 rehabilitačných pobytov, 2 poukazov v hodnote 1000 eur a 2 poukazov v hodnote 500 eur urobili obdarovaným veľkú radosť a vliali nádej na zlepšenie ich zdravotného stavu v kolektíve skúseného tímu odborníkov s dlhoročnou praxou 지번주소 다운로드.

Veľkosť charitatívneho rozmeru podčiarkuje i skutočnosť, že súťaže sa zúčastnili mnohí ľudia s veľkým srdcom, ktorí si priali pomôcť tým, ktorí ju potrebujú aj napriek tomu že sa osobne nepoznajú. Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným a v neposlednom rade výhradnému sponzorovi súťaže – Axis Medical Center.

TS

 

REKLAMA