Connect with us

Aktuality

Vďaka Vianočnej súťaži budú môcť rehabilitovať v Axis-e

Published

on

Reklama

Neurorehabilitačné centrum AXIS, ktoré sa špecializuje na deti a dospelých s pohybovými problémami usporiadalo Vianočnú súťaž. Zúčastniť sa jej mohol ktokoľvek na facebookovej stránke Axis, pričom skoro 2000 z nich dostalo možnosť obdarovať tých, ktorých zdravotný stav si vyžaduje pohybovú a rečovú rehabilitáciu s individuálnym prístupom.

Napriek tomu, že pravidlá súťaže boli jednoduché, výhry sú pozoruhodné. Svojim novým majiteľom sa dostali prostredníctvom losovania dňa 15.12.2020. Slávnostného vyhlásenia výsledkov sa zúčastnili: konateľ spoločnosti Axis PhDr. Roman Bas, garantka odborných terapií PaedDr. Adelaida Fábianová, hlavná sestra Bc. Lenka Romančíková, medicínsky riaditeľ MD. Dmitri Kolesnikov a  riaditeľ detského domova v Piešťanoch Ing. Pavol Vatrt. Na správnosť losovania dohliadala pani advokátka Mgr. Magdaléna Šedová, zapisovateľkou bola PaedDr. Zuzana Šmachová.

Reklama

Veríme, že výhra v podobe 2 rehabilitačných pobytov, 2 poukazov v hodnote 1000 eur a 2 poukazov v hodnote 500 eur urobili obdarovaným veľkú radosť a vliali nádej na zlepšenie ich zdravotného stavu v kolektíve skúseného tímu odborníkov s dlhoročnou praxou.

Veľkosť charitatívneho rozmeru podčiarkuje i skutočnosť, že súťaže sa zúčastnili mnohí ľudia s veľkým srdcom, ktorí si priali pomôcť tým, ktorí ju potrebujú aj napriek tomu že sa osobne nepoznajú. Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným a v neposlednom rade výhradnému sponzorovi súťaže – Axis Medical Center.

Reklama

TS

 

Populárne články