REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Letecké opravovne Trenčín opravujú techniku pre Vojenské historické múzeum v Piešťanoch. Prvým strojom z tejto spolupráce je L-39V s trupovým číslom 0730 audiere.dll. Unikátne lietadlo nastriekali do pôvodných farieb a dnes boli rekonštrukciu v Trenčíne skontrolovať zástupcovia VHM.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Lietadlo malo naposledy farby akrobatickej skupiny „Biele Albatrosy“ this topic. Na základe odporučenia   odborníkov LOTN, zástupcovia Vojenského historického ústavu, pod ktorý patrí aj VHM v Piešťanoch, súhlasili s návrhom uvedenia lietadla do pôvodnej farebnej schémy 아일랜드 영화 다운로드. Tá bola unikátna pre verziu V lietadiel L-39.

„Tieto lietadlá boli určené na ťahanie vlečných terčov KT-04. Celkovo bolo vyrobených iba 8 kusov, 4 ostali v Českej republike, 2 kusy na Slovensku a 2 používalo NDR 한국 고전영화 다운로드. Lietadlo 0730 pôsobilo v Košiciach u 5. leteckého školného pluku, následné bolo pridelené Výcvikovému stredisku letectva a svoju kariéru končilo na Sliači pridelené 1 WeChat pc version. Stíhaciemu leteckému krídlu,“ informovali na svojej facebookovej stránke Letecké opravovne Trenčín.

L-39V bolo v prevádzke od 21. 7. 1976 do 31. 8. 2006, nalietalo celkom 1727,15 hodín a vykonalo 2707 pristátí.

Zdroj: LOTN / red Foto: A. Liška, VHM

REKLAMA