Úvod Aktuality V Tescu takmer ukradli bankomat

V Tescu takmer ukradli bankomat

REKLAMA
Skola Rakovice

Dnes  nad ránom, okolo tretej hodiny, sa v piešťanskom Tescu pokúsili traja páchatelia ukradnúť bankomat os x 10 6. Akcia pripomínala scénu z filmu. Scenár bol podobný ako už vo viacerých prípadoch na Slovensku.

[singlepic id=3752 w=320 h=240 float=left]Páchatelia vytlačili autom dvere únikového východu z bočnej strany hypermarketu a vošli až k informáciám 동경표류일기 다운로드. Lano pripevnili na jeden z bankomatov a vytrhli ho z jeho stanoviska. Zničili pri tom kávomat a stĺpiky hlásiace krádež tovaru. Keď sa však zlodeji  s lupom pokúšali uniknúť, lano z bankomatu sa zošmyklo a ten zostal prevrátený na podlahe Sunnyside downloads.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Zlodejom sa z miesta činu podarilo uniknúť. Udalosť potvrdila Oľga Hrnčiarová, hovorkyňa siete hypermarketov Tesco, s dovetkom, že sa našťastie nikomu nič nestalo a pri incidente, aj keď sa v hypermarkete nachádzali nakupujúci, nebol nikto zabitý ani zranený gunshots.

Hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Ľuboš Homola doplnil informáciu o tom, že pri incidente boli poškodené aj ďalšie dva bankomaty, ktoré stáli vedľa, ale zo žiadneho z nich neboli odcudzené peniaze 퍼펙트 월드 다운로드. Polícia podľa jeho slov okamžite po nahlásení  začala po páchateľoch rozsiahle pátranie. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie však nemôže poskytnúť viac informácií Sketch Crack.

Autor: ht   Foto: hug(o)photo agency – Tomáš Hudcovič

[nggallery id=133]

REKLAMA