Úvod Aktuality Asociácia HHS zaviedla rezerváciu cez iPhone

Asociácia HHS zaviedla rezerváciu cez iPhone

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo štvrtok 16. septembra sa v hoteli Sandor Pavillon v Piešťanoch uskutočnilo výročné zasadnutie členov asociácie Historické hotely Slovenska, ktorá má sídlo práve v našom meste volume booster. Zástupcovia slovenských hotelov združených v asociácii okrem plánovania ďalšej činnosti tiež oslávili prvé výročie fungovania ich organizácie 세카이노 오와리 다운로드.

[singlepic id=3998 w=320 h=240 float=left]„Najdôležitejším prínosom vzniku a ročného pôsobenia je záchrana kultúrneho dedičstva Slovenska tout from the stars. Hotely sa nachádzajú v pamiatkovo chránených budovách a ich komerčným využitím je umožnená ich obnova a ďalšie zveľaďovanie. Ako prvej spomedzi viacerých hotelových asociácií pôsobiacich na Slovensku sa nám podarilo integrovať do európskych štruktúr, členstvom v Historic Hotels of Europe sa nielenže potvrdila opodstatnenosť založenia takejto asociácie u nás, ale aj jej profesionálne zázemie a ďalšie pôsobenie získalo nový rozmer,“ hovorí Michal Čuridlo výkonný predseda asociácie HHS 기생수 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

[singlepic id=3997 w=320 h=240 float=right]Asociácia Historických hotelov Slovenska má na konte aj ďalšie prvenstvo vrámci Slovenska 오페라 스트리밍 다운로드. Implementovala totiž ako prvá, a zatiaľ jediná, najmodernejšiu technológiu pre rezerváciu svojich členských hotelov cez mobilný telefón iPhone 윈도우7 폰트 다운로드. Asociácia pripravuje aj ďalšiu novinku a to implementáciu rezervačného systému, ktorý bude technologicky jeden z najmodernejších a na Slovensku zatiaľ nepoužitý Warlock Hack Download. „Spoločné marketingové aktivity napĺňajú podstatu nášho [singlepic id=3999 w=320 h=240 float=left]fungovania. Len spoločným úsilím sa nám podarí presadiť aj na zahraničných trhoch 삼성브라우저 이미지 다운로드. Naše plány do budúcnosti sú ambiciózne, ale reálne,” konštatovala po stretnutí prezidentka asociácie Daniela Miháliková. Zúčastnených zástupcov historických hotelov, kaštieľov a zámkov prišiel pozdraviť aj primátor mesta Piešťany Remo Cicutto, ktorý vyjadril podporu pre ich prácu a pomohol rozkrájať tortu Naver tv cast high definition download.

Historické hotely Slovenska boli založené v septembri 2009. Členmi sú Chateau Béla (Belá), Hotel Bankov (Košice), Kaštieľ Péchy Lovecký Dom a Park(Hermanovce), Kaštieľ Villa Nečas (Žilina), Hotel Sandor Pavillon (Piešťany), Hotel u Leva (Levoča), Grand Castle (Liptovský Hrádok) a Hotel Amade Chateau (Vrakúň). Viac informácií na www.historickehotelyslovenska.sk.

Autor: TS   Foto: hug(o)photo agency – Tomáš Hudcovič

REKLAMA