Úvod Aktuality MS na drezínach vo Vrbovom

MS na drezínach vo Vrbovom

REKLAMA
Skola Rakovice

V sobotu 18. septembra 2010 sa vo Vrbovom uskutočnia Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v jazde na pákových drezínach 샵캐스트 다운로드. Podujatie začína o 10.00 h na železničnej stanici vo Vrbovom.

Organizátori plánujú dve disciplíny, šprint štvorčlenných družstiev na 300 m a vytrvalostný pretek šesťčlenných družstiev na trati dlhej 8 kilometrov magic one 2.0.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger

Záujemcovia, ktorí si chcú zmerať sily alebo aspoň vychutnať pocity pretekárov, môžu kontaktovať predstaviteľov Občianskeho združenia Čango mailom cango@centrum.sk alebo telefonicky na číslach 0903/174748 a 0903/289960 Free png download. Podmienkou účasti je minimálny vek súťažiacich 16 rokov a predpísaný počet členov družstva.

Pre divákov je pripravený sprievodný kultúrny program, jazdy na triximobile, rekreačné jazdy na šliapacích drezínach a hry pre deti Amazing Saturday download.

Organizátori upozorňujú na dbanie o bezpečnosť (dreziny dosahujú pri pretekoch úctyhodné rýchlosti) a na dodržiavanie pokynov organizátorov memoit 다운로드. Priestor pre verejnosť bude vyznačený, ale stanica Vrbové slúži v súčasnosti aj ako skladisko koľajových polí, kde je takisto potrebná opatrnosť shoal.

Foto: vlaky.net

[singlepic id=3691 w=400 h=400 float=center]

REKLAMA