Connect with us

Aktuality

MS na drezínach vo Vrbovom

Published

on

Reklama

V sobotu 18. septembra 2010 sa vo Vrbovom uskutočnia Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v jazde na pákových drezínach. Podujatie začína o 10.00 h na železničnej stanici vo Vrbovom.

Organizátori plánujú dve disciplíny, šprint štvorčlenných družstiev na 300 m a vytrvalostný pretek šesťčlenných družstiev na trati dlhej 8 kilometrov.

Reklama

Záujemcovia, ktorí si chcú zmerať sily alebo aspoň vychutnať pocity pretekárov, môžu kontaktovať predstaviteľov Občianskeho združenia Čango mailom cango@centrum.sk alebo telefonicky na číslach 0903/174748 a 0903/289960. Podmienkou účasti je minimálny vek súťažiacich 16 rokov a predpísaný počet členov družstva.

Pre divákov je pripravený sprievodný kultúrny program, jazdy na triximobile, rekreačné jazdy na šliapacích drezínach a hry pre deti.

Reklama

Organizátori upozorňujú na dbanie o bezpečnosť (dreziny dosahujú pri pretekoch úctyhodné rýchlosti) a na dodržiavanie pokynov organizátorov. Priestor pre verejnosť bude vyznačený, ale stanica Vrbové slúži v súčasnosti aj ako skladisko koľajových polí, kde je takisto potrebná opatrnosť.

Foto: vlaky.net

[singlepic id=3691 w=400 h=400 float=center]

Populárne články