Connect with us

Aktuality

V Piešťanoch bude opäť Paráda

V sobotu 26. augusta sa v Piešťanoch uskutoční ďalší ročník festivalu PARÁDA. V rámci prvého bezbariérového festivalu sa môžete tešiť na ukážky para športov, stretnutia s paralympijskými medailistami, workshopy, tvorivé dielne i SPP zónu zábavy s poprednými slovenskými hudobnými interprétmi. Podujatie moderuje Juraj Turis a Štefan Skrúcaný.

Published

on

Reklama

 

V rámci športového programu sa na festivale uskutočnia turnaje pre deti vo vybraných športoch, kde sa bude súťažiť o atraktívne ceny od partnerov podujatia. Na tieto turnaje je potrebná registrácia, ktorá bude prebiehať v stánku Slovenského paralympijského výboru v čase od 09:30 do 10:00 hod. Vyhodnotenie turnajov prebehne cca o 12:30 hod., v závislosti od počtu účastníkov, na hlavnom pódiu. Súťažiť sa bude v parastolnom tenise, boccii, parabadmintone, paraveslovaní a na prekážkovej dráhe.

Reklama

O zábavu sa postarajú Peter Cmorík Band, Lucia Bujnová, Michal Červienka a Robo Opatovský.

Do areálu HS Centra, kde sa bude podujatie konať už po tretí raz, je počas neho zákaz vstupu automobilom. Bezbariérové parkovanie bude možné na parkovisku hotela Máj/Adeli centra. Bezbariérové parkovisko je k dispozícii tiež za zimným štadiónom. Ak sa rozhodnete pre vstup do areálu od zimného štadióna, rátajte s tým, že treba zdolať schody.

Reklama

-red-

Populárne články