Úvod Aktuality V novootvorenom Zbernom dvore idú robiť kotolňu a kúrenie za takmer 50-tisíc

V novootvorenom Zbernom dvore idú robiť kotolňu a kúrenie za takmer 50-tisíc

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vedenie Mesta Piešťany chystá na novembrové rokovanie zastupiteľstva zmeny v rozpočte. Jednou z nich je aj investícia do vybudovania kotolne a ústredného kúrenia v novootvorenom Zbernom dvore 공튀기기 다운로드. Predpoklad je, že by mala stáť do 50-tisíc eur. V rámci nedávno skončenej rekonštrukcie, ktorá bola financovaná z eurofondov, sa totiž kúrenie riešilo len elektrickými ohrievačmi. 

Na vybudovanie kotolne a ústredného kúrenia v administratívnej budove na Zbernom dvore navrhuje samospráva vyčleniť 47 380 eur 슈퍼스타 bts 다운로드. Predmetom investície má byť spracovanie projektovej dokumentácie a tiež dodávka a montáž plynovej kotolne pre vykurovanie  objektu a dodávka technológie rozvodov a vykurovacích telies. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zberný dvor bol otvorený začiatkom októbra a budova pred tým prešla čiastočnou rekonštrukciou, keď sa obnovovala jej zadná časť a fasáda celého objektu 한글이 야호 다운로드. Projekt vybudovania Zberného dvora v bývalom areáli Zväzarmu odštartoval ešte primátor Miloš Tamajka. Dodávateľom projektovej dokumentácie bola spoločnosť Hydrocoop z Bratislavy 7 of players. Za projekt zberného dvora zinkasovala 5961 eur a za výkon  autorského dozoru a koordináciu dokumentácie ďalších 3240 eur.

V technickej správe projektu zverejneného v rámci súťaže o dodávateľa realizácie sú popísané búracie práce v pôvodnej kotolni, ale projekt sa novým vykurovaním vôbec nezaoberá 포레스트검프 다운로드. Kúrenie v kanceláriách a šatniach je riešené iba elektrickými ohrievačmi. Prečo sa bývalé vedenie rozhodlo k takémuto zabezpečeniu vykurovania, nie je jasné Got downloaded.

Realizátorom výstavby Zberného dvora bola spoločnosť EURO-ŠTUKONZ a.s. Za výstavbu zinkasovala približne milión eur. Zmluva medzi Mestom Piešťany a stavebnou firmou by mala obsahovať aj  rozpočet, respektíve  výkaz výmer, kde by sa dalo overiť koľko stáli osadené elektrické radiátory Versacek. Táto príloha však zverejnená nie je. 

Text a foto: -th-

REKLAMA