Úvod Aktuality V Hlohovci najdlhšia obhliadka miesta činu v histórii slovenskej polície

V Hlohovci najdlhšia obhliadka miesta činu v histórii slovenskej polície

REKLAMA
Esesko

Polícia Slovenskej republiky dnes na svojej facebookovej stránke zverejnila video z nelegálnej skládky Vlčie hory v Hlohovci. Podľa statusu ide o najdlhšiu obhliadku miesta činu v histórii slovenskej polície Download Angry Angry.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Policajti začali  zaisťovanie dôkazov začiatkom júna Naruto v Bleach 3.3 Download. Zábery, ktoré vtedy zverejnili, boli doslova hrozivé. Nad tým čo všetko je neďaleko Hlohovca uskladnené a akým spôsobom, zostával stáť rozum 램프의 요정 다운로드. Aktuálne polícia vykonáva v súčinnosti s ďalšími inštitúciami obhliadku miesta činu hlavne v noci pre vysoké denné teploty.

„Odbor odhaľovania nebezpečných materiálov a environmentálnej kriminality úradu kriminálnej polície Prezídia Policajného zboru v súčinnosti s pracovníkmi kontrolných chemických laboratórií sekcie krízového riadenia MV SR a Prezídia Hasičského a záchranného zboru realizuje výkon obhliadky miesta činu na mieste protiprávneho uloženia nebezpečného odpadu v areáli odpadového hospodárstva „Vlčie hory“, v blízkosti mesta Hlohovec java 8 version. Vzhľadom na poveternostné podmienky a na bezpečnostné riziká vyplývajúce z manipulácie s rôznymi nádobami obsahujúcimi nebezpečné tekuté odpady je táto činnosť vykonávaná v nočných hodinách a za použitia rôznych ochranných prostriedkov 주짓수 다운로드. Cieľom činnosti je presne identifikovať všetky druhy nebezpečného odpadu a jeho množstvo, pričom tieto informácie sú rozhodujúce pre určenie rozsahu protiprávneho konania podozrivých osôb a tiež pre určenie spôsobu likvidácie tohto odpadu,“ informovali na svojom FB policajti klot golden microphone.

Podľa primátora Hlohovca Miroslava Kollára je to na skládke „Vlčie hory“ ďalšie naj do zbierky. V roku 2011 tu bol najväčší hasičský zásah v danom roku Iglus.

Takto to vyzerá pri Hlohovci počas dňa:


-th- Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky

REKLAMA