Úvod Aktuality Policajti vykonali raziu na nelegálnej skládke v Hlohovci – zo záberov...

Policajti vykonali raziu na nelegálnej skládke v Hlohovci – zo záberov vás bude mraziť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Hlohovci sa v uplynulých troch dňoch uskutočnila rozsiahla policajná akcia na nelegálnej skládke Vlčie hory. Na jej priebehu sa zúčastnili policajti z odboru environmentálnej kriminality Úradu kriminálnej polície Prezídia Policajného zboru utorrent Hangul edition. Polícia dnes zverejnila zábery z nelegálnej skládky na Facebooku. Chemické látky, azbest, tony odpadkov, nekonečné množstvo nebezpečných látok v obrovskom areáli, niektoré nádoby si nedovolili podľa vyjadrenie primátora Hlohovca Miroslava Kollára otvoriť ani zasahujúci experti Super Bunnyman. Podozrenia z hroziacej ekologickej katastrofy sa začínajú potvrdzovať.

Problém skládky v Hlohovci sa vlečie už roky Helix Jump. Policajná razia tam bola v roku 2015. Na skládku sa odpad nesmie voziť  od marca 2016, kedy o tom rozhodol Okresný úrad v Trnave More than 2 gigsed. Napriek tomu inšpektori v novembri minulého roku zistili, že prevádzkovateľ naďalej ukladá odpad na skládku. Podľa informácií, ktoré uviedla vo svojej správe RTVS, malo množstvo nebezpečného odpadu pribudnúť v uplynulých týždňoch Camera raw 9.1.1.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Prevádzkovateľom skládky bola zhruba od roku 2006 spoločnosť Plastic People, ktorej jediným spoločníkom bol Rudolf Kubalák. Po kontrolách však došlo k zmenám vo vlastníckej štruktúre a aktuálne má firmu vlastniť neznáma americká schránka liveleak video.

Na aktuálnom odoberaní vzoriek a dokumentovaní aktuálneho stavu so špecializovaným útvarom polície spolupracujú znalci z viacerých oblastí, Slovenská inšpekcia životného prostredia, Okresný úrad v Hlohovci, Hasičský a záchranný zbor a Kontrolné chemické laboratórium MV SR microsoft office word 2007.

„V nasledujúcich dňoch a týždňoch bude nasledovať vyhodnocovanie vzoriek a príslušné štátne orgány by mali začať zabezpečovať sanáciu akútnych problémov 스타트 메뉴 8 다운로드. Snáď sa tak po šiestich rokoch, odkedy sme z pozície dotknutých občanov začali spočiatku boj s veternými mlynmi, definitívne končí existencia skládky Vlčie hory v tejto podobe,“ napísal vo svojom statuse primátor Hlohovca Miroslav Kollár 폴라익스프레스 다운로드. Ten teraz očakáva, že štátna polícia zvýši intenzitu monitorovania areálu a hovorí, že rovnako dohľad posilní aj mestská polícia. „Drzosť tých pánov je nebetyčná, neprekvapilo by ma, keď by sa tam o deň o dva znovu objavili nejaké autá s odpadom Download atmel studio 6. Pokračujeme tiež v komunikácii so zodpovednými štátnymi orgánmi o ďalších krokoch na minimalizovanie škôd na životnom prostredí,“ dodal M. Kollár.

-th- Zdroj: www.odpady-portal.sk, FB Polícia SR

REKLAMA