REKLAMA
Dompek Pizza 2021

UWO nominované na cenu za architektúru CEZAAR, zničili vandali. Pravdepodobne v noci zo stredy na štvrtok posprejovali drevený objekt, vyrezali časti latovania a okolo porozhadzovali odpad 카카오톡 백업 다운로드. Nie je to po prvý raz, čo na Lide vyčíňali nespratníci.

Na jednej strane sú dobrovoľníci, ktorí roky bez nároku na odmenu vyrábajú mobiliár, upratujú skultúrňujú 일도리 다운로드. Na druhej sú tu ľudia, ktorí pravidelne po sebe nechávajú neporiadok a ničia čo sa dá. Tí prví chystajú na nachádzajúcu sobotu 15. júla workshop v rámci projektu Tvoríme lido, kde sa bude vyrábať mobiliár podľa návrhov architektiek z Woven Download an earlier version of unity.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Žiaľ deň pred nasledujúcou brigádou sme našli drevený objekt UWO, ktorý je v tomto roku nominovaný na slovenskú cenu za architektúru, v takomto stave 유튜브 국가 차단 다운로드. Schválne prerezané dosky, veľké posprejované plochy, neporiadok. Aj keď sa tu zjavne nachádza pár hlupákov, ktorí nevedia nič len poškodzovať, stále veríme, že väčšina slušných ľudí aktivity, ktoré Lido skultúrňujú, vítajú,“ vyjadrila sa Lívia Gažová z OZ Centrum architektúry Naver Dictionary app.

O prednú časť Vážskeho ostrova sa niekoľko rokov starajú členovia OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany, spolu s množstvom dobrovoľníkov Download Cadian 3D. Aj oni veria, že kultivovaný priestor kultivuje ľudí a takýmto vyčíňaním sa nechcú nechať odradiť od ďalších aktivít.

Potrebou riešenia situácie na Lide sa zaoberalo aj piešťanské mestské zastupiteľstvo na svojom predprázdninovom zasadnutí Little Mermaid in the corner. Poslanci schválili pri zmenách rozpočtu viac peňazí na budovanie kamerového systému. „Momentálne robíme prípravné kroky k obstaraniu kamier vo viacerých problematických lokalitách 댄스 타운 다운로드. Jednou z nich je aj Lido,“ informoval Marcel Mihálik, náčelník mestskej polície. Podľa jeho vyjadrenia by mali byť na Lido osadené tri kamery, ktoré budú monitorovať celú prednú časť Seoichu program. Realitou by mali byť koncom leta, resp začiatkom jesene.

-th- Foto: -lg-

 

REKLAMA