Úvod Aktuality Útulok zachránil doráňaného psíka

Útulok zachránil doráňaného psíka

REKLAMA

Kríženec pravdepodobne dostal viacero rán tupým a ťažkým predmetom. Našli ho dve dievčatá pri obci Dvorníky-Posádka. Dobrovoľníci z Útulku Piešťany mu zabezpečili veterinárne ošetrenie 교육 동영상 다운로드.

Psík bol schovaný v kríkoch, na hlave mal nánosy zaschnutého blata a krvi, z ucha mu vyliezali larvy múch. Pred veterinárnym ošetrením ho poumývali a odhalili dve sečné rany na temene hlavy 내가 살인범이다 다운로드. Horšia bola zboku na silno opuchnutej hlave. Pravdepodobne ju spôsobil úder tupým a ťažkým predmetom.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

„RTG ukázalo dve praskliny na hornej čeľusti a na pravom očku silný glaukóm spôsobený silnou ranou, očko sa zrejme nebude dať zachrániť english for proficiency. Dostal infúzie, anitibiotiká, lieky proti bolesti,“ uvádza na svojej facebookovej stránke Útulok Piešťany.

Po niekoľkých hodinách sa psík, ktorému dali meno Olaf, dokázal sám nejesť 더보이 다운로드. Na pravé oko zrejme už nebude vidieť, ale život mu zachránili dievčatá, ktoré ho našli, aj rýchla pomoc dobrovoľníkov z Útulku Piešťany Windows 10 1909.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA