Úvod Aktuality Mesto vyhlásilo výberové konanie na šéfa právneho a klientskeho centra

Mesto vyhlásilo výberové konanie na šéfa právneho a klientskeho centra

Radnica zverejnila podmienky výberového konania na vedúceho odboru právneho a klientskeho centra. Nový šéf právnikov a bývalého organizačného odboru by mal mať okrem kvalifikačných predpokladov a praxe v odbore aj skúsenosti s riadením ľudí Windows 7 illegal download. Prihlášky môžu záujemcovia podávať do piatka 15. mája.

Podmienkami účasti na výberovom konaní sú: vysokoškolské vzdelanie 2 중국어 성경 다운로드. stupňa právneho zamerania, riadiaca prax minimálne 3 roky, prax v právnej oblasti minimálne 5 rokov, prax v právnej oblasti na úrovni samosprávy výhodou, požadovaná znalosť legislatívy v oblasti správneho, občianskeho, obchodného a trestného práva, práca s počítačom a čistý register trestov 웹캠 드라이버 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Záujemca by mal spĺňať aj ďalšie predpoklady, ktoré často obsahujú podobné inzeráty, ako: vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť a flexibilita, zodpovednosť, riadiace a organizačné schopnosti I love you again.

Novému šéfovi samospráva ponúka tarifný plat vo výške min. 1020,00 eur + 15 % navýšenie v závislosti od započítanej praxe. Ako bonus napríklad odmeny za prácu navyše či osobný príplatok 카3 한글자막 다운로드. Žiadosti spolu so životopisom a dokladom o vzdelaní treba poslať alebo podať na mestský úrad do podateľne do piatka 15. mája do 13-tej hodiny. Pre posúdenie dodržania lehoty je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti.

V súčasnosti odbor vedie dlhoročná zamestnankyňa úradu Lýdia Damboráková. Vedúci má pod palcom okrem mestských právnikov aj matriku, evidenciu obyvateľov, registráciu adries a služby klientskeho centra. Tie v súčasnosti fungujú v obmedzenom režime a úrad odporúča občanom vybavovať svoje záležitosti elektronicky, poštou alebo telefonicky. Na písomné podania je zriadená aj vonkajšia poštová schránka.

-red- Zdroj: piestany.sk Ilustr. foto: archív

REKLAMA