Connect with us

Aktuality

Mesto vyhlásilo výberové konanie na šéfa právneho a klientskeho centra

Published

on

Reklama
Reklama

Radnica zverejnila podmienky výberového konania na vedúceho odboru právneho a klientskeho centra. Nový šéf právnikov a bývalého organizačného odboru by mal mať okrem kvalifikačných predpokladov a praxe v odbore aj skúsenosti s riadením ľudí. Prihlášky môžu záujemcovia podávať do piatka 15. mája.

Podmienkami účasti na výberovom konaní sú: vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa právneho zamerania, riadiaca prax minimálne 3 roky, prax v právnej oblasti minimálne 5 rokov, prax v právnej oblasti na úrovni samosprávy výhodou, požadovaná znalosť legislatívy v oblasti správneho, občianskeho, obchodného a trestného práva, práca s počítačom a čistý register trestov.

Záujemca by mal spĺňať aj ďalšie predpoklady, ktoré často obsahujú podobné inzeráty, ako: vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť a flexibilita, zodpovednosť, riadiace a organizačné schopnosti.

Novému šéfovi samospráva ponúka tarifný plat vo výške min. 1020,00 eur + 15 % navýšenie v závislosti od započítanej praxe. Ako bonus napríklad odmeny za prácu navyše či osobný príplatok. Žiadosti spolu so životopisom a dokladom o vzdelaní treba poslať alebo podať na mestský úrad do podateľne do piatka 15. mája do 13-tej hodiny. Pre posúdenie dodržania lehoty je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti.

Reklama

V súčasnosti odbor vedie dlhoročná zamestnankyňa úradu Lýdia Damboráková. Vedúci má pod palcom okrem mestských právnikov aj matriku, evidenciu obyvateľov, registráciu adries a služby klientskeho centra. Tie v súčasnosti fungujú v obmedzenom režime a úrad odporúča občanom vybavovať svoje záležitosti elektronicky, poštou alebo telefonicky. Na písomné podania je zriadená aj vonkajšia poštová schránka.

-red- Zdroj: piestany.sk Ilustr. foto: archív

Populárne články