Úvod Aktuality Útulok chce skrášliť relaxačnú zónu. Pre získanie prostriedkov potrebuje vaše hlasy

Útulok chce skrášliť relaxačnú zónu. Pre získanie prostriedkov potrebuje vaše hlasy

REKLAMA
OLANO Volby 2020

Regionálne centrum Slobody zvierat Piešťany prevádzkujúce piešťanský útulok pre psov uspelo v prvom kole grantovej výzvy spoločnosti Tesco a dostalo sa medzi tri najlepšie projekty regiónu. Jeho cieľom je dokončiť relaxačnú zónu pri útulku a na to, aby získali čo najviac peňazí, potrebujú pomoc v hlasovaní.

„Chceme skrášliť prístup do zariadenia a vytvoriť pre venčérov a návštevníkov oddychovú zónu. V predošlom projekte sme osadili štyri lavičky a vysadili 8 stromov. Chýbajú ešte štyri lavičky na druhú stranu príjazdovej cesty a smetné nádoby. Pre deti preliezka a menšie cvičisko agility pre psíkov – prekážky, tunel, tak, aby sa u nás všetci návštevníci cítili príjemne. Rovnako chceme, aby bol prvotný dojem pozitívny a prostredie lákalo návštevníkov a venčérov,“ predstavuje zámer Ľubomíra Baleková, ktorá vedie piešťanský útulok.

REKLAMA
Dobra volba

Piešťanci súperia v hlasovaní s OZ Samária, ktoré chce zlepšiť svoje komunitné centrum a Základnou školou z Hlohovca, ktorej zámerom je realizácia tvorivých dielničiek. Ak chcete podporiť zámer Piešťancov, môžete tak urobiť vyplnením formulára v hypermarkete.  Hlasovať sa dá do 17. februára. Víťaz získa 1300 eur, druhí 600 eur a tretí 300 eur.

-red- Foto: www.utulok-piestany.sk

REKLAMA