Úvod Aktuality Útulok chce skrášliť relaxačnú zónu. Pre získanie prostriedkov potrebuje vaše hlasy

Útulok chce skrášliť relaxačnú zónu. Pre získanie prostriedkov potrebuje vaše hlasy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Regionálne centrum Slobody zvierat Piešťany prevádzkujúce piešťanský útulok pre psov uspelo v prvom kole grantovej výzvy spoločnosti Tesco a dostalo sa medzi tri najlepšie projekty regiónu Hangul word processor. Jeho cieľom je dokončiť relaxačnú zónu pri útulku a na to, aby získali čo najviac peňazí, potrebujú pomoc v hlasovaní.

„Chceme skrášliť prístup do zariadenia a vytvoriť pre venčérov a návštevníkov oddychovú zónu volume booster. V predošlom projekte sme osadili štyri lavičky a vysadili 8 stromov. Chýbajú ešte štyri lavičky na druhú stranu príjazdovej cesty a smetné nádoby 세카이노 오와리 다운로드. Pre deti preliezka a menšie cvičisko agility pre psíkov – prekážky, tunel, tak, aby sa u nás všetci návštevníci cítili príjemne. Rovnako chceme, aby bol prvotný dojem pozitívny a prostredie lákalo návštevníkov a venčérov,“ predstavuje zámer Ľubomíra Baleková, ktorá vedie piešťanský útulok tout from the stars.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Piešťanci súperia v hlasovaní s OZ Samária, ktoré chce zlepšiť svoje komunitné centrum a Základnou školou z Hlohovca, ktorej zámerom je realizácia tvorivých dielničiek 기생수 다운로드. Ak chcete podporiť zámer Piešťancov, môžete tak urobiť vyplnením formulára v hypermarkete.  Hlasovať sa dá do 17. februára. Víťaz získa 1300 eur, druhí 600 eur a tretí 300 eur 오페라 스트리밍 다운로드.

-red- Foto: www.utulok-piestany.sk

REKLAMA