Connect with us

Aktuality

Útulok chce skrášliť relaxačnú zónu. Pre získanie prostriedkov potrebuje vaše hlasy

Published

on

Reklama

Regionálne centrum Slobody zvierat Piešťany prevádzkujúce piešťanský útulok pre psov uspelo v prvom kole grantovej výzvy spoločnosti Tesco a dostalo sa medzi tri najlepšie projekty regiónu. Jeho cieľom je dokončiť relaxačnú zónu pri útulku a na to, aby získali čo najviac peňazí, potrebujú pomoc v hlasovaní.

„Chceme skrášliť prístup do zariadenia a vytvoriť pre venčérov a návštevníkov oddychovú zónu. V predošlom projekte sme osadili štyri lavičky a vysadili 8 stromov. Chýbajú ešte štyri lavičky na druhú stranu príjazdovej cesty a smetné nádoby. Pre deti preliezka a menšie cvičisko agility pre psíkov – prekážky, tunel, tak, aby sa u nás všetci návštevníci cítili príjemne. Rovnako chceme, aby bol prvotný dojem pozitívny a prostredie lákalo návštevníkov a venčérov,“ predstavuje zámer Ľubomíra Baleková, ktorá vedie piešťanský útulok.

Reklama

Piešťanci súperia v hlasovaní s OZ Samária, ktoré chce zlepšiť svoje komunitné centrum a Základnou školou z Hlohovca, ktorej zámerom je realizácia tvorivých dielničiek. Ak chcete podporiť zámer Piešťancov, môžete tak urobiť vyplnením formulára v hypermarkete.  Hlasovať sa dá do 17. februára. Víťaz získa 1300 eur, druhí 600 eur a tretí 300 eur.

-red- Foto: www.utulok-piestany.sk

Reklama

Populárne články