Úvod Aktuality Mesto uzavrelo čerstvo zrekonštruovanú materskú školu na Ružovej

Mesto uzavrelo čerstvo zrekonštruovanú materskú školu na Ružovej

Mesto Piešťany dnes dočasne uzavrelo čerstvo zrekonštruovanú materskú školu na Ružovej ulici. Dôvodom je podľa vyjadrenia radnice chýbajúce kolaudačné rozhodnutie white ness. Deti by mali od pondelka z časti nastúpiť na A. Dubčeka.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

„Materská škola Ružová bude dočasne zatvorená 클립아트 무료 다운로드. Mesto Piešťany sa ako zriaďovateľ rozhodlo dočasne zatvoriť MŠ Ružová, nakoľko užívanie budovy materskej školy bolo povolené bývalým vedením radnice bez riadnej kolaudácie 킨키 부츠 다운로드. Súčasné vedenie radnice situáciu urýchlene rieši a vykonáva všetky potrebné kroky, aby bol protiprávny stav odstránený v čo najkratšom možnom termíne,“ zverejnila dnes radnica oznam na svojej webovej stránke Gomthree masm3.

Z materskej školy zvolali v stredu večer rodičov na nasledujúci deň na rodičovské združenie s tým, že ide o krízovú situáciu. Vo štvrtok potom rodičov o vzniknutej situácii  na rodičovskom združení informoval primátor Peter Jančovič, ktorý ich požiadal o trpezlivosť a poďakoval za porozumenie 귀트영 다운로드.

Deti materskú školu, po rekonštrukcii z prostriedkov získaných z eurofondov v sume necelých 400-tisíc eur, začali využívať od novembra 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드. Sekretariát primárota sme oslovili s otázkami prečo chýbala kolaudácia a dokedy bude potrebné, aby boli deti na A. Dubčeka, kam sa však všetky nezmestia OneNote 2019. Odpoveď na tieto otázky sme nedostali, vedúca kancelárie primátora nás odkázala na informácie, ktoré budú zverejnené na webstránke mesta.

Podľa informácií, ktoré zazneli na rodičovskom združení, by malo ísť na A internet vaccine. Dubčeka 30 zo 48 detí navštevujúcich MŠ Ružová. Rodičia, ktorí si môžu nechať doma boli požiadaní, aby tak urobili, podobne ako to bolo počas rekonštrukcie toad for oracle 12 다운로드.

-th- Ilustračné foto: www.piestany.sk

 

REKLAMA