Úvod Aktuality Hudobníka a spisovateľa Branislava Jobusa zneužili na reklamu aplikácie na obchodovanie s...

Hudobníka a spisovateľa Branislava Jobusa zneužili na reklamu aplikácie na obchodovanie s menou Bitcoin

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Reklama sa na Facebooku  zobrazuje niekoľko dní g마켓 다운로드. Po nahlásení bola zablokovaná, ale zobrazuje sa znova. „Môj bankrot je vďaka tomuto minulosťou. Dokáže to ktokoľvek,“ láka facebookový post na stránku Moltecon.com, ktorá sa tvári ako noviny, či magazín previous version of Android Studio. Tu je zverejnený vymyslený článok o tom, ako Branislav Jobus presvedčil moderátora Petra Bielika priamo v TA3 na investíciu do Bitcoinu. Čitatelia by však už podľa titulku „Jednoduchý Cesta Od Bankrotu K Miliónom „Je To Príležitosť, Ktorú By Nemal Nikto Premeškať, hovorí Branislav“ a spôsobu jeho napísania mali byť ostražití Doosan Bears Supporter Download. Rovnako ďalší titulok by seriózne médiu nikdy takto nenapísalo: „Branislav Jobus Ukazuje, Ako Zarobil Po Bankrote Vďaka Tejto Príležitosti Z Domu 2,3 Milióna € – Tvrdí, Že To Dokáže Každý, A V Relácii „Téma Dňa“ Ukazuje Ako!“

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Priatelia prosím o pomoc Russian Fishing 4. Už druhý krát behom pár dní niekto spustil na facebooku zaplatenú reklamu s mojimi fotkami v mojom mene vymyslený rozhovor a odkaz ide na www stránku s totálnymi nezmyslami, s ktorými nemám nič spoločné,“ napísal na svojom facebookovom profile Branislav Jobus Eureka download. Okrem nahlasovania a pomoci priateľov na sociálnych sieťach sa chce hudobník obrátiť aj na políciu, ale až po návrate na Slovensko, keďže momentálne je v zahraničí 삼성 올 쉐어 pc 다운로드.

Článok sa snaží nalákať ľudí, aby investovali do do platformy „Bitcoin Revolution“. Reklama vedie na stránku bitcoinrevolutionapp.com 윈도우10 엣지 다운로드. Podľa hodnotenia Scam Broker Investigator z 10. decembra minulého roku je Bitcoin Revolution App kópiou iného iného falošného automatizovaného obchodného softvéru, ktorý spolupracuje s neserióznymi maklérmi Crypt CFD Hackers Shintoik mp3.

Ak sa vám podobná reklama zobrazí, nahláste ju facebooku ako podvod a pomôžte tak hudobníkovi brániť sa pred neserióznymi praktikami a sami nenaleťte pochybným obchodníkom old version of Manicam.

-th-

REKLAMA