REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Trnavskí policajti vyšetrujú zločin krádeže formou spolupáchateľstva. Ku krádeži došlo v pondelok, 25. septembra krátko popoludní 미니언 즈 파라다이스 다운로드. Trojica zaparkovala šedý Opel Vectra pred rodinným domom v Majcichove. Cez voľný priestor v bránke našli zo zadnej strany kľúč a vošli do nezamknutého domu 히오스 백그라운드 다운로드. Domáca pani, ktorá sa do domu vrátila iba o pol hodiny neskôr, zistila, že jej v dome chýba hotovosť aj zlaté šperky. Všetko nahlásila na políciu a škodu si predbežne vyčíslila na šperkoch za 5000 eur a zvyšok v hotovosti 넥서스5x 유심 다운로드. Na krádeži sa spolu s nimi podieľal aj 59-ročný muž z Piešťan, po ktorom aktuálne pátra polícia.

Kriminalisti krátko na to zadržali 35-ročného muža a na druhý deň aj o rok mladšiu ženu, obaja z okresu Hlohovec 다음 동영상 다운로드. Dvojica sa najskôr vyhovárala, ale nakoniec ich vyšetrovateľ pod ťarchou dôkazov obvinil zo zločinu krádeže. Spolu s nimi je obvinený aj 59-ročný Ludvik Bihari, po ktorom polícia vyhlásila celoštátne pátranie 범죄 도시 다운로드. Ak ste muža videli a poznáte miesto jeho súčasného pobytu, akékoľvek informácie oznámte polícii na čísle 158. Obvineným osobám hrozí za uvedený skutok trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov 요리인류 키친 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Polícia zároveň apeluje na ľudí, aby aj v menších obciach nepodceňovali situáciu. Ponechaný kľúč v bráne, zle zabezpečené dvere, okná môžu prilákať aj príležitostného zlodeja Go Program Zen. Bližšie informácie pre občanov nájdete na stránke spss 한글판 다운로드.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA