Connect with us

Aktuality

Týždeň dobrovoľníctva sa blíži – registrácia organizácií do konca apríla

Týždeň dobrovoľníctva 2024 sa uskutoční v dňoch 20. – 26. mája 2024. Organizácie sa doň môžu prihlásiť do 30. apríla prostredníctvom oficiálneho webu www.tyzdendobrovolnictva.sk. Tento ročník bude v duchu sloganu „Hľadáme hrdinov malých veľkých skutkov“, čo dobrovoľníci nepochybne sú. Zapojiť sa môžu občianske združenia, školy, centrá voľného času, samosprávy, knižnice, múzeá, domovy sociálnych služieb a ďalšie organizácie, ktoré chcú pripraviť ukážku dobra.

Published

on

Reklama

 

Týždeň dobrovoľníctva prináša rôznorodé dobrovoľnícke aktivity pre širokú verejnosť na celom Slovensku. Nezáleží na tom, či máte alebo nemáte skúsenosti s dobrovoľníctvom. Každý sa môže zapojiť.

Reklama

Počas dní od 20. do 26. mája sa budete môcť zapojiť do dobrovoľníckych činností, ktoré ponúkajú jednotlivé organizácie. Pomáhať môžete pri maľovaní plota a lavičiek, sprevádzaní seniorov, príprave hier pre deti, čistení okolia, prekladoch do angličtiny a pri ďalších rozmanitých aktivitách.

Registrácia organizácií je spustená od 2. apríla 2024 a bude trvať do 30. apríla 2024. Program pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky bude zverejnený 2. mája 2024.

Reklama

-red-

Populárne články