Connect with us

Aktuality

Opitá žena nabúrala autom do stromu a skončila s ním v priekope

Opitá žena zdemolovala začiatkom týždňa auto pri Krajnom a skončila v priekope. Nezostalo však len pri tom, pre podozrenie zo spáchania prečinu „ohrozenie pod vplyvom návykovej látky“ bola obmedzená na osobnej slobode.

Published

on

Reklama

K nehode došlo v pondelok 15. apríla vo večerných hodinách. „37 – ročná vodička viedla osobné motorové vozidlo Kia Ceed, na ceste č. III/1261 v smere od obce Krajné, časť u Januškov smerom do obce Krajné, pričom pri rodinnom dome pri obci Krajné dostala so svojim vozidlom šmyk, následkom čoho narazila do stromu. Vodička bola vyzvaná, aby sa dobrovoľne podrobila dychovej skúške, ktorá skončila s pozitívnym výsledkom merania 1,33 promile a opakovaná dychová skúška skončila s výsledkom merania 1,29 promile alkoholu,“ informovala Ingrid Krajčíková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

Na miesto nehody bola privolaná rýchla lekárska pomoc, ktorej lekárka uviedla, že vodička nemá žiadne zranenia vyžadujúce si ošetrenie v nemocnici. „Vodička bola následne poučená a obmedzená na osobnej slobode, nakoľko bola podozrivá zo spáchania prečinu Ohrozenie pod vplyvom návykovej látky,“ dodala I. Krajčíková

Reklama

-red- Foto: SOS odťahová služba Piešťany

Reklama

Populárne články