Úvod Aktuality V Trnavskom kraji skončilo v rukách colníkov 55 000 falzifikátov

V Trnavskom kraji skončilo v rukách colníkov 55 000 falzifikátov

REKLAMA

Počas roka 2016 odhalili colníci v Trnavskom kraji 55 000 kusov tovaru, pri ktorom vzniklo podozrenie z porušovania práv duševného vlastníctva 쿼티 키보드 다운로드. Ak by sa tento dostal na trh a predával ako originály, majiteľom ochranných známok by vznikla škoda vyše 1 milión eur.

ShowImage

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tovar, pri ktorom vzniklo podozrenie z porušovania práv duševného vlastníctva odhalili trnavskí colníci na pobočkách v Dunajskej Strede a v Brodskom v rámci vykonávania kontrol pri dovoze tovaru z tretích krajín a na Staniciach colného úradu v Senici a vo Veľkom Mederi v rámci kontrol na vnútornom trhu (tržniciach, predajniach) 뷰티풀 마인드 영화 다운로드. Takmer všetok odhalený tovar pochádzal z Číny.

Ako informoval Jozef Belan, hovorca Colného úradu Trnava trnavskí colníci zadržali pri týchto kontrolách 55 000 kusov tovaru 킹아서 제왕의검 다운로드. Išlo najmä o hračky, kuchynské potreby, kabelky, ponožky atď. Škoda, ktorá by vznikla majiteľom ochranných známok ich predajom na trhu ako originálnych výrobkov bola vyčíslená konkrétnymi majiteľmi na 1 200 000 eur java 1 7 jdk 다운로드.

Najviac zadržaných napodobenín bolo reprodukciami ochranných známok GUCCI, NIKE, NICER DICER, DISNEY, LEGO a iné.

„Upozorňujeme predovšetkým kupujúcich, ktorí sa dajú nalákať na nízke ceny falzifikátov oproti originálnym výrobkom, že práve takýto falšovaný tovar svojou kvalitou, zložením a vyhotovením môže byť pre spotrebiteľa nebezpečný,“ dodal Belan Xenonia 3.

-TS Finančná správa Slovenskej republiky-

REKLAMA