Úvod Aktuality Trnavčania lietajú z Piešťan

Trnavčania lietajú z Piešťan

REKLAMA

Futbalisti Spartaka Trnava majú v júli povinnosti v Lige majstrov. Dnes na poludnie priletia z Varšavy, kde včera vyhrali 2:0 nad domácou Legiou a vytvorili si výbornú východiskovú pozíciu pred odvetným zápasom o postup do tretieho predkola Ligy majstrov, ktorý odohrajú na svojom štadióne v utorok 31 Wilbis download. júla. Trnavčania za svojimi zápasmi lietajú tento rok z piešťanského letiska.

Na dobrú pohodu mužstva vplýva aj čo najväčšia jednoduchosť dopravy a krátke časy strávené cestovaním google apps for android 4.3. Futbalisti FC Spartak Trnava cestovali na prvé predkolo do Mostaru letecky z Piešťan. Do Bosny a späť ich odviezlo lietadlo francúzskej spoločnosti Regourd Aviation Embraer 145 Mac Terminal.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
PN Taxi
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger

Do Poľska leteli s maďarskou spoločnosťou Budapest Aircraft Service strojom Embraer 120. Ich prílet do Piešťan sa očakáva dnes 25 으뜨거따시 스폰서 다운로드. júla okolo 12:00 h.

Letisko Piešťany na svojej facebookovej stránke zverejnilo zaujímavé časozberné video z prvého odletu, ale aj fotografie haansoft pdf 드라이버 다운로드. Rovnako tiež komentár, že na letisku veria, že budúci rok bude na skupinové fotky na letisku viac príležitostí pri nových linkách.

-red- Foto: Letisko Piešťany

REKLAMA