Úvod Novinky Plávanie: F. Lányi s pekným umiestnením na majstrovstvách Európy v diaľkovom...

Plávanie: F. Lányi s pekným umiestnením na majstrovstvách Európy v diaľkovom plávaní

REKLAMA

V Slieme na Malte sa v polovici júla predstavilo v konkurencii 192 plavcov šesť slovenských reprezentantov na juniorských Majstrovstvách Európy v diaľkovom plávaní na otvorenej vode 에버레스트 다운로드. Štartoval na nich premiérovo aj 15 ročný Filip Lányi, plavec ŠPK Kúpele Piešťany.

Plávalo sa v mori a Filip ako najmladší junior absolvoval premiérovo 5 km trať v slanej vode 퀵타임 플레이어 다운로드. Bojoval statočne a po snaživom výkone skončil na peknom 15. mieste. Preteky  neboli jednoduché, vzdali nakoniec 4 pretekári a jedného museli ošetrovať zdravotníci, lebo vo vode bolo veľa medúz.  „Bola to bitka, súperi mi chytali ruky aj nohy,“ hodnotil pretek po doplávaní Filip 라이트룸6 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Zo slovenských reprezentantov sa mu podarilo dosiahnuť najlepšie umiestnenie. Starší juniori plávali na 7,5 resp. 10 km tratiach v kategóriách chlapci aj dievčatá future section on the other side of the border. Záverečný pretek , v ktorom mal Filip Lányi štartovať, štafeta mix na 4x 1250 m, sa napokon v nedeľu neuskutočnila pre nepriazeň počasia a veľké vlny Free nursery rhyme download.

Na šampionáte dominovali plavci Francúzska, Ruska a Maďarska. Veríme, že skúsenosti z tohto úspešného štartu nášmu pretekárovi pomôžu v jeho napredovaní do budúcej plaveckej kariéry Download the business registration card.

R. Suchánek Foto: SPF, Lányiová

REKLAMA