Connect with us

Aktuality

Trebatice sú dravcom regiónu, ponúkajú prácu aj pohodové bývanie

Published

on

Reklama
Reklama

Obec Trebatice je „dravcom“ piešťanského regiónu. Má vynovené centrum stavajú sa tu nové výrobné a skladové priestory, čo znamená dostatok pracovných príležitostí a navyše tu nájdete aj zaujímavé príležitosti na kúpu vlastného bytu.

[singlepic id=19936 w=320 h=240 float=left]Trebatice ako prvú obec za Piešťanmi smerom na Vrbové pozná asi každý Piešťanec, ale aj obyvatelia okolitých miest a dedín. Sympatická obec je momentálne „dravcom“ regiónu, kde sa pracuje na zabezpečení všetkého potrebného pre spokojný život obyvateľov. Vládne tu čulý stavebný ruch spojený s príchodom nových investorov a vytváraním nových pracovných miest. Nevídané hodnoty má miestna miera nezamestnanosti, ktorá sa dlhodobo pohybuje pod 2%, čo je minimálne župný rekord. Prácu si tu určite nájdu nie len priamo obyvatelia, ale aj ľudia z blízkeho aj vzdialenejšieho okolia.

[singlepic id=10494 w=320 h=240 float=right]Obec prešla kompletnou rekonštrukciou centrálnej časti, dokončuje sa rekonštrukcia chodníkov, vynovená je škola, moderné detské ihrisko, futbalový štadión a rozširuje sa tu predajná sieť a služby. Trebatice sú vlastne dopravným uzlom na všetky smery a do centra Piešťan je to autom menej ako 10 minút. V súčasnosti mnohí Piešťanci našli v Trebaticiach aj svoj nový domov. Vyrástol tu nový bytový dom s toľko žiadanými dvoj a 3 – izbovými bytmi. Tie ponúkajú vysoký štandard bývania, nižšie ceny, dobrú lokalitu a ďalšie výhody pre kupujúcich a obyvateľov. Ak by ste sa aj chceli stať spokojným obyvateľom a mať vlastný byt za rozumnú cenu, príďte si pozrieť vzorový byt. Splnte si svoj sen o vlastnom bývaní. Viac sa dozviete na www.bytovkytrebatice.sk.

[nggallery id=517]

Reklama

Autor: inz

Populárne články