Úvod Aktuality Študenti župných stredných škôl budú pokračovať v dištančnom vzdelávaní 

Študenti župných stredných škôl budú pokračovať v dištančnom vzdelávaní

REKLAMA
Esesko

Vyučovací proces bude v 50 župných stredných školách pokračovať dištančnou formou aj po pondelku 15. februára 2021 z dôvodu zlej epidemiologickej situácie takmer vo  všetkých regiónoch Trnavského kraja Long Dark. Otvorenie svojich škôl pre študentov bude župa prehodnocovať na týždennej báze.

„Situácia v Trnavskom kraji je momentálne mimoriadne vážna Weekly Idol Warner One. S otvorením škôl sme sa preto rozhodli ešte počkať. Všetci naši stredoškoláci sa tak budú vzdelávať naďalej online. Pripravujeme sa však na epidemiologicky bezpečné otvorenie škôl, ako aj na očkovanie učiteľov,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič razer surround 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Župa priebežne sleduje a vyhodnocuje aktuálny vývoj epidemiologickej situácie a pripravuje sa na reštart prezenčného štúdia. Oproti materským a základným školám, študenti stredných škôl často dochádzajú cez hranice okresov, ba aj krajov 피망 게임 다운로드. Navyše je časť z nich ubytovaná v internátoch.

V tejto súvislosti pokračuje aj prevádzka liniek prímestských autobusov v prázdninovom režime, a to až do odvolania bootrec.exe. Po dohode so župou dopravcovia posilnili vybrané školské spoje.

Aktuálne informácie a cestovné poriadky sú zverejnené na webových stránkach a profiloch na sociálnych sieťach župy i jej troch zmluvných dopravcov – ARRIVA Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica 가디언즈 오브 갤럭시 2 다운로드.

Zdroj: Tlačová správa TTSK Ilustr. foto: Roman Ondrejka

REKLAMA