Úvod Aktuality Ako pomôcť ľuďom na ulici? Mesto im zabezpečuje noclaháreň

Ako pomôcť ľuďom na ulici? Mesto im zabezpečuje noclaháreň

REKLAMA
Skola Rakovice

V Meste Piešťany žijú desiatky bezdomovcov. Samospráva im počas celého roka poskytuje pomoc prostredníctvom Odboru sociálnych služieb, ale aj prostredníctvom spolupráce s mestskou políciou DualLinks.

V chladnom počasí sa ľudia bez domova chodia zohriať aj k prameňom teplej vody.
V chladnom počasí sa ľudia bez domova chodia zohriať aj k prameňom teplej vody.

Pracovníci mesta Piešťany – Odboru sociálnych služieb (OSS) v spolupráci s Mestskou políciou v Piešťanoch opakovane monitorujú ľudí bez domova žijúcich na území mesta Piešťany 메이즈 러너2 다운로드. Podľa potreby im zabezpečujú rúška, deky/spacie vaky, príp. teplé oblečenie. Všetkým poskytnú základné sociálne poradenstvo, informujú sa o ich prístupe k pitnej vode a podobne Windows 98 se download.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

„Aj v zimnom období mestu nie je ľahostajný ich osud, avšak v mnohom závisí aj od ich vôle rešpektovať určité povinnosti. Ak si myslíte, že človek žijúci na ulici potrebuje pomoc, je možné volať Mestskú políciu na bezplatnej telefónnej linke č Black Desert Download. 159,“ informovali predstavitelia radnice.

Počas pracovnej doby (8.00 – 15.00 h) je možné kontaktovať tiež:
  • pracovníkov MsÚ – Odbor sociálnych služieb – referát sociálnych služieb, tel endless os 다운로드. 033/ 77 65 412 alebo – 414,
  • pracovníkov Zariadenie sociálnych služieb Domum, tel.: 033 77 276 87
  • pracovníkov Trnavskej arcidiecéznej charity – Centrum pomoci človeku v Piešťanoch, tel.: 0910 788 031 New West Organic 5.

V mestskom zariadení DOMUM je pre občanov bez domova k dispozícii nocľaháreň, útulok, zariadenie núdzového bývania i stredisko osobnej hygieny.

red/TS Mesto Piešťany

REKLAMA