Úvod Aktuality Stretnutie primátora s podnikateľmi skončilo fiaskom

Stretnutie primátora s podnikateľmi skončilo fiaskom

REKLAMA

Primátor Miloš Tamajka naplánoval po stretnutí s neziskovými organizáciami na štvrtok 10. decembra aj stretnutie s podnikateľmi. Stretnutia s tretím sektorom sa primátor nezúčastnil a po hodinke odišiel aj jeho zástupca, podobným fiaskom skončilo, tento raz v opačnom garde, aj stretnutie s podnikateľmi subtitles for IM Hero. O 14:30 h keď malo začať, sedeli v sále asi traja ľudia.

w2015-12-10 143105

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Postupne prišli asi piati podnikatelia a prítomní boli tiež piati poslanci zastupiteľstva 워너원 다운로드. Po dvadsiatich minútach čakania prišiel na schody sály primátor a oznámil, že stretnutie ruší pre malú účasť a zvolá ho opäť po sviatkoch 유니티 패키지 다운로드.

Prítomní hostia sa tak nedozvedeli informácie, ako si vedenie mesta predstavuje spoluprácu podnikateľov s mestským úradom, aké sú priority mesta pri podpore podnikateľov v najbližšom období, či ako si predstavuje vedenie mesta participáciu podnikateľov pri príprave strategických riešení Free one piece cartoons. Rovnako nazmar vyšla cesta zástupcov Slovenského záručného rozvojového fondu, ktorí mali na stretnutí vystúpiť. Radosť z neuskutočneného stretnutia tak mohli mať aspoň v „azyláku“, kde skončilo neskonzumované občerstvenie Don't starve to iPhone.

-th-

REKLAMA