Úvod Aktuality Rozpočet už je na svete, poslanci sa ale k nemu stavajú opatrne

Rozpočet už je na svete, poslanci sa ale k nemu stavajú opatrne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Návrh programového rozpočtu na rok 2016 už je na svete. Mesto ho zverejnilo na svojej internetovej úradnej tabuli v pondelok 7 Google Drive folder. decembra vo večerných hodinách. Podľa zverejneného materiálu by mali Piešťany v budúcom roku pracovať s približne 22,7 miliónmi eur. Keďže však bol tento najdôležitejší dokument kvôli organizačným zmenám na úrade  „šitý horúcou ihlou“, niektorí poslanci deklarovali, že si chcú čísla v ňom uvedené, poriadne preveriť movie Glory of the Clan. Podľa posledných informácií sa na rokovaní s vedením mesta v stredu 9. decembra prítomní zastupitelia dohodli, že rozpočet budú schvaľovať až po novom roku 무료 성경 듣기 다운로드.

vydavky mesto PN podla kapitol 2009 - 2014K návrhu nového rozpočtu mali už vo štvrtok 10 피파17 다운로드. decembra zasadnúť na spoločnom rokovaní aj komisie pri Mestskom zastupiteľstve. Ráno však tajomníci z úradu oznámili ich členom, že „vzhľadom na výsledky rokovania medzi vedením mesta a poslancami“, sa spoločné zasadnutie nekoná 닥터후 시즌1 다운로드. Ako potvrdila poslankyňa Zita Bruncková (nezávislá – Klub Spoločne pre Piešťany) na stretnutí s vedením mesta deň predtým, v stredu 9. decembra sa dohodli, že najskôr sa bude k rozpočtu konať viacero pracovných rokovaní Premier Pro 2.0. Na nich budú prerokovávať najskôr príjmovú časť a potom postupne všetky programy výdavkovej stránky navrhovaného rozpočtu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Poslanci podľa nej kládli na zasadnutí viacero otázok Smurf game. Týkali sa napríklad výsledkov doterajšieho čerpania rozpočtu roka 2015, plánovaných vysokých nákladov na mzdy, rozpočtu mestskej polície, pýtali sa i na detaily úverov či chýbajúce údaje v komentári 한글 815 다운로드.

Prvé dohodnuté pracovné rokovanie by sa malo konať už budúci týždeň v utorok 15. decembra. O dva dni neskôr sa zasa poslanci stretnú na poslednom tohtoročnom mestskom zastupiteľstva Tudors.

zmena prijmy mesta PN 2010 - 2014-red-, foto: archív PNky

REKLAMA