Úvod Aktuality Korčuľovať pri Priore by sa malo dať už od soboty

Korčuľovať pri Priore by sa malo dať už od soboty

REKLAMA

Ľadová plocha pri obchodnom dome Prior je pripravená na zahájenie prevádzky. Po posledných dnešných úpravách a nočnej prevádzke kompresoru bude môcť od zajtra – soboty 12 gta v apk 다운로드. decembra privítať klzisko prvých korčuľujúcich. A aby im nechýbala vianočná atmosféra z centra, pri klzisku bude aj osvetlený stromček.

IMG_9073IMG_9071„Áno, sme pripravení zajtra dopoludnia zahájiť prevádzku,“ potvrdil nám majster Ľubomír Pekarovič zo Služieb mesta Piešťany ubuntu 14.04 다운로드. Podľa predpovede by malo v noci mrznúť a kompresor cez deň udrží ľad až do šesť stupňov nad nulou. Meteorológovia síce hlásia až okolo deviatky, ale nočné teploty budú mínusové, takže je predpoklad, že sa ľad počas víkendu udrží m4s.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

A aby korčuľujúcim nechýbala vianočná atmosféra z centra, pri ľadovej ploche bude stáť aj osvetlený vianočný stromček, aj keď o čosi menší Download the Cultshow Saga Collection. Pripravené sú aj prídavné svetlá, svetelné reťaze a Prior chystá aj nový stánok s teplými nápojmi.

IMG_9063Prevádzku klziska plánujú služby mesta v podobnom režime, ako bolo zvykom – korčuľovať sa bude dať od 9,30 h dopoludnia do deviatej večer mr one day. Každé dve hodiny ale potrebujú približne 20-minútovú prestávku na údržbu.

IMG_9064-ad-

REKLAMA