Úvod Aktuality Šoférovali opití a bez vodičákov. (Ne)vodička samouk je podľa polície vrchol drzosti

Šoférovali opití a bez vodičákov. (Ne)vodička samouk je podľa polície vrchol drzosti

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V celách policajného zaistenia skončili žena a muž po tom, ako si sadli za volant pod vplyvom alkoholu a bez vodičských preukazov. Oboch policajti obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a vo väzení si môžu posedieť až 1 rok 마스터캠 x9 다운로드.

V pondelok išla 49 ročná žena na aute Audi A4 po meste Hlohovec Wizard of Legends. Na Nitrianskej ulici nedodržala bezpečnú vzdialenosť za autom Škoda Fabia, ktoré odbočovalo vľavo a zozadu do neho narazila. Pri zrážke sa vo Fabii zranil 13 ročný chlapec, ktorého RZP previezla do nemocnice na pozorovanie Download Alder Friends. Policajti podrobili vodičov dychovým skúškam. Výsledná hodnota u ženy bola 1,4 promile alkoholu. Hliadka navyše zistila, že šoférovala bez vodičáku, a autoškolu nikdy nedokončila 카라 큐피드 다운로드. Žena je podozrivá z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a polícia naďalej tento prípad vyšetruje.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

O deň neskôr zastavili policajti 47 ročného vodiča v obci Šelpice paper dolls. Pri dychovej skúške mu namerali viac ako 1,7 promile. Muž šoféroval aj napriek uloženému zákazu činnosti viesť motorové vozidlá. Policajná hliadka ho obmedzila na osobnej slobode a previezla na policajnú stanicu. Vodiča riešime v tzv. superrýchlom konaní a onedlho sa postaví pred sudcu, ktorý rozhodne o jeho vine a treste.

„Jazdite zodpovedne, triezvi a len s vodičákom!“ vystríha polícia.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA