Connect with us

Aktuality

Kraj vybral dodávateľa Vážskej cyklomagistrály od mosta Bodona po Hornú Stredu

Published

on

Reklama

V piatok 8. októbra zverejnil Trnavský samosprávny kraj poradie uchádzačov o realizáciu Vážskej cyklomagistrály od mosta Bodona v Piešťanoch po hranicu s Trenčianskym samosprávnym krajom v Hornej Strede. Kritériom pre vyhodnotenie ponúk bola cena predmetu zákazky a najnižšiu ponúkla spoločnosť Strabag.

Tieto úseky by mali byť čoskoro minulosťou.


Firiem, ktoré splnili podmienky zadania bolo celkovo šesť. Ponúknuté ceny zatiaľ TTSK nezverejnilo. Predpokladaná cena zákazky podľa projektu bola necelých 500-tisíc eur vrátane DPH. Zmluvy s vybraným dodávateľom by kraj mal podpísať najskôr jedenásty deň odo dňa odoslanie informácie o výsledku vyhodnotenia ponúk.
Ďalšími firmami, ktoré predložili svoje ponuky na realizáciu bol Metrostav DS a. s., Skanska SK, a. s., EUROVIA SK, a. s., CS, s. r. o. a Doprastav, a. s.
Cyklotrasa o dĺžke 3,6 km má byť zrealizovaná rekonštrukciou telesa hrádze s voľnou korunou trojmetrovej šírky. Cyklisti, ktorí už dnes trasu využívajú sa isto tešia hlavne na odstránenie nerovností, ktoré spôsobili korene okolo rastúcich topoľov. Viac o projekte nájdete tu.
-red-

Reklama

Populárne články