Úvod Aktuality Šoféroval s 2,73 promile a havaroval, hrozí mu rok za mrežami

Šoféroval s 2,73 promile a havaroval, hrozí mu rok za mrežami

REKLAMA
Skola Rakovice

Polícia obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 53 ročného muža, občana Českej republiky. Ten v piatok, 3. novembra krátko pred 20.00 h, sadol za volant dodávky silne pod vplyvom alkoholu, nabúral do stojaceho auta a napokon skončil mimo cestu Warlock Hack Download.

Čech šoféroval Citroen Jumper v obci Moravany nad Váhom smerom do chatovej oblasti Striebornica 삼성브라우저 이미지 다운로드. „Pri odbočovaní vpravo narazil do zadnej časti zaparkovaného auta, vycúval a pokračoval ďalej v jazde. Prešiel ďalších asi 350 metrov a skončil mimo cestu Naver tv cast high definition download. Piešťanskí policajti ho vzápätí podrobili dychovej skúške na alkohol, ktorá bola pozitívna. V dychu mu namerali 1,27 mg/l alkoholu a o niečo neskôr 1,31 mg/l alkoholu, čo je 2,73 promile,“ informovala trnavská policajná hovorkyňa 픽미 mp3 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Policajti muža obmedzili na osobnej slobode a v tzv. superrýchlom konaní ho obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V zmysle zákona hrozí za uvedený skutok trest odňatia slobody až na 1 rok Breathe download.

TS KR PZ Trnava

REKLAMA