Úvod Novinky Vodné pólo: Piešťanský tím druhý na Zimných Majstrovstvách SR junioriek

Vodné pólo: Piešťanský tím druhý na Zimných Majstrovstvách SR junioriek

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas prvého novembrového víkendu sa v Košiciach konali Zimné Majstrovstvá SR junioriek U21 vo vodnom póle. Turnaj sa konal za účasti košických tímov ŠG Olympia Košice, ŠKP Modrí Draci Košice, PVK Vrútky a KVP Kúpele Piešťany Kernel. Na základe výsledkov v tejto vekovej kategórii z posledného súťažného ročníka turnaj sľuboval napínavé a vyrovnané súboje a o celkové umiestnenie sa naozaj bojovalo až do posledného zápasu 소셜포비아 다운로드.

V prvom dueli v sobotu dopoludnia nastúpili Piešťanky proti ŠG Olympia Košice, tento zápas hráčkam z kúpeľného mesta vôbec nevyšiel a Košičanky boli neustále vo vedení Young Cart. Na konci sa tešili z presvedčivého víťazstva 15:9. V druhom sobotňajšom zápase nastúpili hráčky Piešťan proti tímu PVK Vrútky. Tento súboj mal už celkom iný priebeh, keď hráčky Vrútok držali vyrovnaný stav len v prvých dvoch štvrtinách Pratus. V posledných dvoch štvrtinách zápasu mali Piešťanky zápas pevne v rukách a tešili sa z jasného víťazstva 13:7.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V poslednom zápase turnaja v nedeľu ráno nastúpili Piešťanky proti favoritovi na celkové prvenstvo tímu ŠKP MD Košice, keď hráčky tohto tímu sú úradujúce Majsterky Slovenska 은하영웅전설4 다운로드. Priebeh zápasu mal nakoniec celkom iný priebeh ako sa očakávalo, keď počas celého zápasu Piešťanky hráčky Košíc k ničomu nepustili a celý zápas vyhrali celkom jasne 12:5, keď už prvá štvrtina zápasu sa skončila 5:1 v prospech Piešťan 알투비트 싱글 다운로드.

Celkové druhé miesto na turnaji je pekné umiestnenie a turnaj trénerskej dvojici Ján Baranovič a Peter Julíny napovedal, na ktorých herných činnostiach treba ešte dôkladne popracovať nplayer 영상 다운로드. Škoda prvého zápasu proti tímu ŠG Olympia Košice, ktorý sa dievčatám z Piešťan nepodaril, ináč sme sa prezentovali útočnou hrou vychádzajúcou z dobrá plaveckej a kondičnej pripravenosti Naver Baseball Download. V tíme Piešťan sa objavila aj nová hráčka, keď Katarína Kissová, hráčka Slávie UK Bratislava sa rozhodla pred aktuálnou sezónou posilniť práve náš tím, keď jej materský klub v tejto kategórii sa tento rok do súťaže neprihlásil Shinhan Bank ezplus for mac download.

Výsledky zápasov KVP Kúpele Piešťany:

KVP Kúpele Piešťany – ŠG Olympia Košice 9:15 (3:3, 1:4, 2:5, 3:3)
Góly Piešťan: Baranovičová 3 , Sedláková 2 , Kissová 2 , Kolárová 1 , Hrebíková 1

KVP Kúpele Piešťany – PVK Vrútky 13:7 (4:3, 1:1, 4:1, 4:2)
Góly Piešťan: Kolárová 5, Kissová 3 , Baranovičová 2 a Sedláková 2 , 1 Grežďová

KVP Kúpele Piešťany – ŠKP MD Košice 12:5 (5:1, 2:1, 1:2, 4:1)
Góly Piešťan: Baranovičová 4 , Kissová 4 , Kolárová 4

Zostava Piešťan: Stručková, Baranovičová, Kolářová, Sedláková, Kissová, Hrebíková, Kozáková, Klampárová, Grežďová, Teličiaková
Tréner: Ján Baranovič a Peter Julíny schedule.

-red/Text a foto: archív KVP Kúpele Piešťany-

REKLAMA