Úvod Aktuality Čím budem, keď vyrastiem, by sa mohlo zopakovať, potrebuje však vašu podporu

Čím budem, keď vyrastiem, by sa mohlo zopakovať, potrebuje však vašu podporu

REKLAMA

Pamätáte si na vydarené podujatie Materského centra Úsmev „Čím budem, keď vyrastiem“, ktoré organizovalo pred dvomi rokmi Summer to Kikujiro? Deti sa zabávali a mali z neho veľkú radosť. Na to, aby sa mohlo konať opäť sa MC Úsmev snaží získať prostriedky z grantu Nadácie VÚB. Pomôcť môžeme svojim hlasovaním všetci 이지툰 다운로드.

Nadácia VÚB plánuje prerozdeliť v tomto kole 80 000 € pre 24 organizácií zo všetkých krajov Slovenska 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Do internetového hlasovania sa dostalo 48 najlepších projektov, v každom kraji šesť. Z nich tri, ktoré získajú najviac hlasov od občanov, budú podporené grantom do 3 000 € Download Buzz Thorns.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Hlasovať za piešťanský projekt môžete od 6.11.2018 do 21.11.2017 prostredníctvom stránky www.nadaciavub.sk/komunitne-granty/ toe-ik. Stačí, ak si na web stránke nájdete v dolnej časti strany „Hlasujte za projekt“, označíte si Trnavský kraj „TT“, v ktorom zahlasujete za projekt „Čím budem, keď vyrastiem II.“ good day. Pri hlasovaní je nevyhnuté zadať svoje telefónne číslo, na ktoré Vám bude zaslaný hlasovací kód. Ten stačí prepísať a „kliknúť na zaslať kód“ Han Kyung-ae.

Každý z nás mal svoje vysnívané povolanie a práve zábavno-vzdelávacie podujatie „Čím budem, keď vyrastiem II.“ umožní deťom vyskúšať si nejedno z nich 다이소 멤버십 다운로드. Projekt je zároveň zameraný na podporu spoločného trávenia voľného času rodičov s deťmi. Animátori – dobrovoľníci oblečení v pracovných odevoch, ktorí prinášajú do akcie nadšenie, radosť, nezištnosť a ústretovosť k návštevníkom, predstavia malým pracovníkom prostredie a pracovné aktivity daného povolania Download Autocad 2018. Vstup na podujatie bude voľný a zapojiť sa môžu aj detičky so špeciálnymi potrebami.

-inf-

REKLAMA