Connect with us

Aktuality

Čím budem, keď vyrastiem, by sa mohlo zopakovať, potrebuje však vašu podporu

Published

on

Reklama

Pamätáte si na vydarené podujatie Materského centra Úsmev „Čím budem, keď vyrastiem“, ktoré organizovalo pred dvomi rokmi? Deti sa zabávali a mali z neho veľkú radosť. Na to, aby sa mohlo konať opäť sa MC Úsmev snaží získať prostriedky z grantu Nadácie VÚB. Pomôcť môžeme svojim hlasovaním všetci.

Nadácia VÚB plánuje prerozdeliť v tomto kole 80 000 € pre 24 organizácií zo všetkých krajov Slovenska. Do internetového hlasovania sa dostalo 48 najlepších projektov, v každom kraji šesť. Z nich tri, ktoré získajú najviac hlasov od občanov, budú podporené grantom do 3 000 €.

Reklama

Hlasovať za piešťanský projekt môžete od 6.11.2018 do 21.11.2017 prostredníctvom stránky www.nadaciavub.sk/komunitne-granty/. Stačí, ak si na web stránke nájdete v dolnej časti strany „Hlasujte za projekt“, označíte si Trnavský kraj „TT“, v ktorom zahlasujete za projekt „Čím budem, keď vyrastiem II.“. Pri hlasovaní je nevyhnuté zadať svoje telefónne číslo, na ktoré Vám bude zaslaný hlasovací kód. Ten stačí prepísať a „kliknúť na zaslať kód“.

Každý z nás mal svoje vysnívané povolanie a práve zábavno-vzdelávacie podujatie „Čím budem, keď vyrastiem II.“ umožní deťom vyskúšať si nejedno z nich. Projekt je zároveň zameraný na podporu spoločného trávenia voľného času rodičov s deťmi. Animátori – dobrovoľníci oblečení v pracovných odevoch, ktorí prinášajú do akcie nadšenie, radosť, nezištnosť a ústretovosť k návštevníkom, predstavia malým pracovníkom prostredie a pracovné aktivity daného povolania. Vstup na podujatie bude voľný a zapojiť sa môžu aj detičky so špeciálnymi potrebami.

Reklama

-inf-

Populárne články