Úvod Aktuality Slovensko ovládlo tohtoročné ocenenia Historických Hotelov Európy

Slovensko ovládlo tohtoročné ocenenia Historických Hotelov Európy

Na fotke z ľava Jarmila Bartoš TMR, Jan Svoboda – Prezident HHS, Monika Glajzová -TMR, Sylvia Holopová - Hotel Hviezdoslav, Peter Janíček - Chateau Gbeľany
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Občianske združenie Historické Hotely Slovenska pôsobiace v Piešťanoch združuje 17 hotelových zariadení z rôznych kútov našej krajiny. Slovenské ubytovacie zariadenia združené v asociácii zbierajú už niekoľko rokov ocenenia v európskej hotelierskej súťaži Historic Hotels of Europe Awards a aj v aktuálnom ročníku získali až 6 nominácií tif viewer. Víťazstvo si nakoniec odniesli hotely Château Gbeľany a Hviezdoslav, pričom ďalšie štyri sa umiestnili na vynikajúcich druhých priečkach Wilbis download. Ceny boli slávnostne odovzdané 23. októbra na gréckom ostrove Santorini.

Château Gbeľany
Château Gbeľany

Slovensko malo veľmi silné želiezko v ohni, keďže nominovaných bolo až 6 slovenských historických hotelov, medzi nimi Villa Nečas, Hotel Hviezdoslav, Château Gbeľany, Grandhotel Praha, Hotel Chateau Belá a Grandhotel Starý Smokovec. Asociácia historických hotelov Európy pritom združuje viac ako 500 hotelov z 18 krajín, nominácia šiestich hotelov zo 17-člennej slovenskej národnej asociácie je teda obrovský úspech google apps for android 4.3.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
5693ca553d04272785000025_title_image_l
Hotel Hviezdoslav

„Slovensko prešlo v kvalite služieb a obľúbenosti u domácich aj zahraničných hostí raketovou premenou Mac Terminal. Dávame si záležať na vysokej úrovni ubytovania, skvelej gastronómii, na dizajne a prístupe ku zákazníkovi a zdá sa, že klienti to vedia oceniť 으뜨거따시 스폰서 다운로드. Za všetko hovoría výsledky a ocenenia v šietich kategóriách, z toho dve zlaté a štyri strieborné priečky. Veríme, že tieto ocenenia budú silnou motiváciou aj pre ďaľšie hotely na Slovensku,“ vyjadril sa k úspechu prezident Historických Hotelov Slovenska a člen predstavenstva Historic Hotels of Europe Ján Svoboda haansoft pdf 드라이버 다운로드.

Víťazné hotely:
Historic Hotels Host of the Year 2017 Hotel Hviezdoslav, Kežmarok
Historic Hotels New Member Award 2017 Chateau Gbeľany

Ďaľšie štyri hotely obsadili druhé miesta v kategóriách:
Historic Hotel Wedding Experience 2017 Chateau Belá
Historic Hotel Gourmet Award 2017 Villa Nečas, Žilina
Historic Hotel Spa Award 2017 Grandhotel Praha, Tatranská Lomnica
Best Historic Hotel with „A Story to Tell“ 2017 Grandhotel Starý Smokovec

Už v minulých ročníkoch súťaže členovia asociácie Historické Hotely Slovenska premenili svoje nominácie na výhry 바람체 다운로드. Hotel Elizabeth získal v roku 2016 ocenenie za Najlepší zákaznícky servis v rámci Historických hotelov Európy a neskôr vyhral aj v kategórii Najlepší mestský historický hotel v Európe 아이폰 6 벨소리 다운로드. Kaštieľ Chateau Belá zasa získal ocenenie Najromantickejší hotel Európy. Štvorhviezdičkový Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici sa umiestnil ako tretí v kategórii Najlepší spa historický hotel.stiahnuť

-lt/Zdroj a foto: Historické Hoteli Slovenska-

REKLAMA