Úvod Aktuality Sklá od námrazy si očistite poriadne

Sklá od námrazy si očistite poriadne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dobrá viditeľnosť je základom bezpečnosti na cestách, preto nepodceňte dôkladné očistenie skiel od námrazy. Tá je s blížiacou sa zimou je stále častejšie súčasťou života motoristov, ktorí parkujú svoje vozidlá vonku 소스 세이프 2005 다운로드.

„Jesenné počasie so sebou prináša aj sťažené podmienky vodičom na jazdu re-shack weapon. Dážď, hmly či námraza majú za následok zníženú viditeľnosť, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť vzniku dopravných kolízií. Za volantom treba viac predvídať, prispôsobiť jazdu nielen svojim schopnostiam, ale aj poveternostným podmienkam a hlavne povrchu vozovky Download the 2015 New Year card. Ten môže byť klzký, s napadaným lístím, zrána primrznutý a preto treba jazdiť takou rýchlosťou, aby vodič stačil bezpečne reagovať na náhlu zmenu v dopravnej situácii,“ upozorňuje krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová 강경옥 설희 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Myslite na svoju bezpečnosť, bezpečnosť ľudí s vami v aute, ale aj na ostatných účastníkov cestnej premávky. Tipov ako zabrániť zamŕzaniu skiel nájde na internete mnoho Download The Beginning of The Hero. Od vlažnej vody do soľou, ktorú niekto používa namiesto škrabky, až po roztoky s alpou či okenou, ale niektorí ľudia odporúčajú tiež aplikáciu spreju WD40 존윅1 자막 다운로드. Istotou sú ochranné fólie na sklá, ale postačí aj kus hrubšej látky, vďaka ktorému ráno nebudete musieť dlho čistiť svoje auto.

-red-/TS KR PZ v Trnave Foto: KR PZ v Trnave

REKLAMA