Úvod Aktuality Muž ležal vo vode so zapnutým fénom

Muž ležal vo vode so zapnutým fénom

REKLAMA

Hlohoveckí policajti museli dnes ráno vykopnúť dvere na byte. Zasiahli na poslednú chvíľu keď v ňom našli ležať muža vo vode do zapnutým fénom.

„Policajná hliadka v zložení nstržm. Harman a npráp. Brestovanský prijali krátko pred 4.00 h ráno oznámenie od 41 ročného Hlohovčana, ktorému pretekala cez strop do bytu voda. Policajti ihneď preverili susedný byť o poschodie vyššie, kde počuli len čudné zvuky a tečúcu vodu. Keď im na výzvy nikto neotváral, využili zákonné oprávnenie a za účasti suseda otvorili byt. Hneď za dverami našli vo vode na zemi ležať 56 ročného muža a vedľa neho zapnutý sušič na vlasy. Muž bol v šoku a nezrozumiteľne komunikoval,“ informovala Mária Linkešová,  hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave

Soltec Job

Policajti mužovi poskytli predlekársku pomoc, privolali záchranárov a zároveň zabezpečili byt tak, aby nedochádzalo k ďalším škodám na majetku. Záchranári si muža prevzali a previezli ho do trnavskej nemocnice. Podľa predbežných informácií by mal byť mimo ohrozenia života.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA