Úvod Aktuality Muž ležal vo vode so zapnutým fénom

Muž ležal vo vode so zapnutým fénom

Hlohoveckí policajti museli dnes ráno vykopnúť dvere na byte. Zasiahli na poslednú chvíľu keď v ňom našli ležať muža vo vode do zapnutým fénom 카1 더빙 다운로드.

„Policajná hliadka v zložení nstržm 이혼서류 다운로드. Harman a npráp. Brestovanský prijali krátko pred 4.00 h ráno oznámenie od 41 ročného Hlohovčana, ktorému pretekala cez strop do bytu voda. Policajti ihneď preverili susedný byť o poschodie vyššie, kde počuli len čudné zvuky a tečúcu vodu Windows Media Encoder. Keď im na výzvy nikto neotváral, využili zákonné oprávnenie a za účasti suseda otvorili byt. Hneď za dverami našli vo vode na zemi ležať 56 ročného muža a vedľa neho zapnutý sušič na vlasy 모뉴먼트 밸리 다운로드. Muž bol v šoku a nezrozumiteľne komunikoval,“ informovala Mária Linkešová,  hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Policajti mužovi poskytli predlekársku pomoc, privolali záchranárov a zároveň zabezpečili byt tak, aby nedochádzalo k ďalším škodám na majetku Guardians of the Galaxy. Záchranári si muža prevzali a previezli ho do trnavskej nemocnice. Podľa predbežných informácií by mal byť mimo ohrozenia života.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA