Úvod Aktuality Muž ležal vo vode so zapnutým fénom

Muž ležal vo vode so zapnutým fénom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hlohoveckí policajti museli dnes ráno vykopnúť dvere na byte. Zasiahli na poslednú chvíľu keď v ňom našli ležať muža vo vode do zapnutým fénom 카1 더빙 다운로드.

„Policajná hliadka v zložení nstržm 이혼서류 다운로드. Harman a npráp. Brestovanský prijali krátko pred 4.00 h ráno oznámenie od 41 ročného Hlohovčana, ktorému pretekala cez strop do bytu voda. Policajti ihneď preverili susedný byť o poschodie vyššie, kde počuli len čudné zvuky a tečúcu vodu Windows Media Encoder. Keď im na výzvy nikto neotváral, využili zákonné oprávnenie a za účasti suseda otvorili byt. Hneď za dverami našli vo vode na zemi ležať 56 ročného muža a vedľa neho zapnutý sušič na vlasy 모뉴먼트 밸리 다운로드. Muž bol v šoku a nezrozumiteľne komunikoval,“ informovala Mária Linkešová,  hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Policajti mužovi poskytli predlekársku pomoc, privolali záchranárov a zároveň zabezpečili byt tak, aby nedochádzalo k ďalším škodám na majetku Guardians of the Galaxy. Záchranári si muža prevzali a previezli ho do trnavskej nemocnice. Podľa predbežných informácií by mal byť mimo ohrozenia života.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA