Úvod Aktuality Chodkyňa prišla o život na priechode. Polícia hľadá svedkov

Chodkyňa prišla o život na priechode. Polícia hľadá svedkov

REKLAMA
Esesko

Na križovatke medzi Hlohovcom a Leopoldovom prišla 13. novembra o život na priechode pre chodcov 62 ročná žena. Vodič auta Peugeot Boxer jazdil v smere od Hlohovca na Trakovice movie yeodo. Na priechode pre chodcov, na rázcestí s čerpacou stanicou, došlo k zrážke s chodkyňou, ktorá tadiaľ prechádzala.

„Žena z Leopoldova utrpela v dôsledku zrážky s autom zranenia, ktorým na mieste podľahla jboss 6 다운로드. Dychovou skúškou nebolo vodičovi zistené požitie alkoholu. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje a hľadáme svedkov. Ak ste nehodu videli, prihláste sa, pomôžete nám pri jej objasnení 위닝2020 다운로드. Môžete tak urobiť prostredníctvom linky 158 alebo nám napíšte do súkromnej správy na našej facebookovej stránke,“ vyzýva Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Download the Alsong app.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Polícia zároveň apeluje na vodičov, aby sa plne venovali vedeniu vozidla a sledovali situáciu v cestnej premávke. „Pred priechodom pre chodcov zvýšte opatrnosť, spomaľte a presvedčte sa, že po ňom neprechádza žiaden chodec,“ upozorňuje M Google Hanyoung Translator. Kredatusová.

„Vyzývame aj chodcov – vstupujte na cestu len vtedy, keď je to pre vás bezpečné s ohľadom na vzdialenosť a rýchlosť prichádzajúcich áut 33 Tekbon download. V strete s autom, ťaháte za kratší koniec. Buďte viditeľní, noste reflexné prvky, aby vás vodiči mohli včas spozorovať. K bezpečnosti na cestách môže prispieť každý z nás, preto sa správajme tak, aby sme domov prišli živí a zdraví Download 52 volumes of one piece. Nikde nezomiera tak veľa ľudí, ako v cestnej premávke,“ dodáva hovorkyňa.

TS a foto KR PZ v Trnave

REKLAMA