Úvod Aktuality Seniorský parlament so zmeneným obsadením. Predsedom zostáva Š. Škulec

Seniorský parlament so zmeneným obsadením. Predsedom zostáva Š. Škulec

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Seniorský parlament Piešťany má pozmenené zloženie a nižší počet členov. Volebná schôdza sa konala vo štvrtok 4. apríla v zasadacej sále Mestskej knižnice mesta Piešťany 으뜨거따시 스폰서 다운로드. Staronovým predsedom sa stal Štefan Škulec a podpredsedom Marian Fabian.

Seniorský parlament Piešťany v novom zložení

Seniorský parlament vznikol v roku 2015 ako zoskupenie občanov nad 60 rokov, ktorí mali byť vďaka svojim životným skúsenostiam „piešťanskou radou starších“ haansoft pdf 드라이버 다운로드. Ich hlas mal byť nápomocný pri rozhodovaní sa piešťanských mestských poslancov. Aktívni seniori sa pustili tiež do množstva ďalších aktivít 바람체 다운로드. Pomáhali pri brigádach, organizovali podujatia, zrealizovali prieskum, ktorý mal vedeniu samosprávy pomôcť v otázkach parkovania v meste a taktiež rozbehli petíciu za záchranu piešťanského letiska 아이폰 6 벨소리 다운로드. O všetkých týchto aktivitách sa hovorilo aj počas hodnotenia uplynulého obdobia Seniorského parlamentu na volebnej schôdzi minulý týždeň Grape Valley.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V rámci nej došlo k redukcii počtu členov z 21 na 15. Po voľbe sa zmenila časť obsadenia. Zvolení členovia následne zo svojho stredu vybrali predsedu, ktorým sa stal opäť Štefan Škulec 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Novým podpredsedom je Marian Fabian.

„Seniori majú znalosti, kontakty a vedia sa dohodnúť. Brigádujú na rozličných verejných zariadeniach – nezabudli a pomáhajú mestu Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. Majú pripravené plány do budúcnosti – sú vytrvalí a vedia čo je dôležité. A keby nič iné neurobili tak stačí, že to boli predovšetkým členovia Seniorského parlamentu ktorí zorganizovali petíciu za záchranu letiska, ktorá zastavila rozhodnutie o likvidácii Letiska Piešťany a.s 학습 앱 다운로드. Podieľali sa na tom, že v lete znova začnú z letiska Piešťany lietať veľké dopravné lietadlá,“ hovorí o význame parlamentu jeho nový podpredseda  Marian Fabian 웹사이트 다운로드. Ten bol jedným z tých, ktorí sa podieľali vlani na príprave konferencie o význame malých regionálnych letísk, ktorá sa konala v Piešťanoch 실버라이트 영상 다운로드.

-red- Foto: J. Rais

REKLAMA