Connect with us

Aktuality

SDKÚ-DS chcela zapôsobiť s talkshow Eleny Vacvalovej

Published

on

Reklama

Séria predvolebných stretnutí politických strán s ich sympatizantmi v Piešťanoch skončila vo veľkom štýle. Do Kursalonu prišla 7. marca špička SDKÚ-DS.

[singlepic id=26324 w=320 h=240 float=right]Hostiteľkou bola poslankyňa Katarína Cibulková, ktorá osobne všetkých vítala už pri vchode do veľkej sály. Tá sa postupne zaplnila do posledného miesta, ale prišli aj nespokojní občania. Počas záverečnej reči Mikuláša Dzurindu niekto prejavil svoj nesúhlas výkrikom: „Klameš!“

Reklama

Predvolebná talkshow Eleny Vacvalovej sa na začiatku niesla v uvoľnenom štýle – Mikuláš Dzurinda, Oľga Feldeková, Lucia Žitňanská, Ivan Mikloš, Eugen Jurzyca a Ján Snopko hovorili zábavné príhody zo života.

Po pauze, ktorú vyplnil Peter Cmorík s kapelou položila moderátorka otázku, prečo by ľudia mali ísť voliť. Dzurinda varoval pred vládou jednej strany a vyjadril nádej, že „modrých“ sa pri volebných urnách zíde dosť. Žitňanská vyhlásila, že boj o spravodlivosť sa nekončí, ale začína. Mikloš a Jurzyca taktiež argumentovali agendou z vlastných odborov.

Reklama

Prišlo tiež na otázky z publika. Napriek naliehaniu hostiteľky dostal priestor aj pán, ktorý sa opýtal, čo je zlé na vláde jednej strany, ak vzíde z demokratických volieb.

Po skončení programu mali o Dzurindu záujem občania aj zahraničné televízne štáby ORF a ČT.

[nggallery id=1461]

Text a foto: Martin Palkovič

Populárne články