Úvod Aktuality Samospráva zverejnila vizualizácie novej plavárne

Samospráva zverejnila vizualizácie novej plavárne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany v nedeľu 20. septembra zverejnilo na svojej facebookovej stránke vizualizácie novej plánovanej plavárne v Piešťanoch 위치걸 다운로드. Informovalo tiež o aktuálnej situácii pri príprave projektu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V týchto dňoch už máme hotovú projektovú dokumentáciu pre územné rozhodnutie, na základe ktorej budeme žiadať správcov sieti a dotknutých orgánov o ich vyjadrenia 신조협려 다운로드. Následne bude požiadané o územné konanie a po jeho právoplatnom vydaní bude spracovaný ďalší stupeň projektovej dokumentácie – pre stavebné povolenie 나모 웹 에디터 fx 다운로드. Na základe toho opäť budeme žiadať stanoviská správcov a dotknutých orgánov k vydaniu stavebného povolenia,“ informovala radnica.

Podľa projektu sú v krytej plavárni navrhnuté dva bazény f 35 다운로드. Jeden bazén je plavecký, 25 metrov dlhý a 21 metrov široký, osemdráhový s hĺbkou 1,8 metra. Druhý bazén bude výučbový s rozmermi 15×5 metra a hĺbkou vody 0,6 až 0,9 metra wbfs 다운로드. Samospráva v správe zviedla: „Plaváreň by mala byť postavená pri futbalovom štadióne.“

Zdroj a vizualizácie – Mesto Piešťany

REKLAMA