Úvod Aktuality Rozsiahly požiar v Trnave už hasiči lokalizovali

Rozsiahly požiar v Trnave už hasiči lokalizovali

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Požiar skladu bazénovej a dezinfekčnej chémie v Trnave majú hasiči pod kontrolou. Lokalizovať sa im ho podarilo po 12 hodinách. Pri udalosti zasahovali desiatky hasičov profesionálnych i dobrovoľných hasičov 바이두 다운로드. Merania škodlivých látok v ovzduší boli negatívne.

„Veliteľ zásahu vyhlásil lokalizáciu požiaru pred pol šiestou hodinou ráno – takmer 12 hodín od vzniku požiaru sql server native client 10.0 다운로드. Udalosť mali hasiči celú noc pod kontrolou, vďaka rozoberaniu konštrukcie objektu a systematickému skrápaniu objekt už len dymí. Na požiarisku je niekoľko skrytých ohnísk, ktoré budú hasiči monitorovať Download Cumoney. Predpokladá sa, že k úplnej likvidácii požiaru príde počas dnešného dňa,“ informovalo Prezídium hasičského a záchranného zboru.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hasiči mali v pláne v noci uskutočniť požiarny útok, počas ktorého by celý objekt zaliali penou Roller coaster tycoon 3 Korean version download. Ten sa však napokon z dôvodu nízkej viditeľnosti neuskutočnil.

Hliadky Kontrolného chemického laboratória z Nitry uskutočnili merania škodlivých látok v ovzduší v Trnave a okolitých obciach movie Hugo. Doterajšie merania na škodlivé látky boli negatívne. Vzhľadom na silné zadymenie však hasiči odporúčali občanom, aby sa nezdržiavali vonku a mali zatvorené okná Creepy 2001 download.

TS/red Foto: HaZZ

REKLAMA